SkróTech. Najważniejsze informacje dnia w skrócie [23.01.2020]

SkróTech. Najważniejsze informacje dnia w skrócie [23.01.2020]

SkróTech. Najważniejsze informacje dnia w skrócie [23.01.2020]
Źródło zdjęć: © lego
Bolesław Breczko
23.01.2020 21:55

Chiński wirus przyczynił się do popularności gry o wirusie, soundtrack z "Wiedźmina" Netflixa w końcu pojawi się na Spotify, a Lego wysłało w kosmos makietę Międzynarodowej Stacji Kosmicznej z klocków. Oto najciekawsze, technologiczne informacje dnia 23.01.2020.

Koronawirus doprowadził do objęcia kwarantanną wielomilionowego miasta Wuhan w Chinach. Oprócz tego wirus doprowadził do wyniesienia na 1. miejsce gry na komórki Plague Inc., w której gracze starają się rozwinąć własnego wirusa i zarazić nim jak największą część ludności.

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna z klocków Lego

Ocjowie! Marsz do sklepu po najnowszy zestaw Lego "dla dziecka". Tym razem duńska firma wypuściła replikę ISS, a w celu promocji nowego produktu wysłała ją na orbitę.

Grosza daj wiedźminowi na Spotify

Piosenka "Grosza daj wiedźminowi" jest zdecydowanie jednym z najjaśniejszych elementów serialu "The Witcher" na Netfliksie. Utwór tak wpada w ucho, że już następnego dnia po premierze fani domagali się wypuszczenia pełnego soundtracku i oczywiście wspomnianej piosenki. Ich prośby zostały spełnione, "Grosza daj wiedźminowi" zmierza na Spotify.

Nowy sposób oszustów. Na "mikrorachunek podatkowy"

Oszuści wymyślili nowy sposób naciągania przez internet. Oszuści wykorzystują zmianę w przepisach dla przedsiębiorców jako pretekst i chcą skłonić odbiorców do dopłaty niewielkiej kwoty, w praktyce otwierając sobie furtkę do kradzieży dużo większych sum.

McDonald's z papierowymi słomkami

Kolejna, po KFC, sieciówka rezygnuje z plastikowych słomek. McDonald's zastąpi je papierowymi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)