SkróTech, czyli najważniejsze informacje dnia [24.03.2020]

SkróTech, czyli najważniejsze informacje dnia [24.03.2020]

SkróTech, czyli najważniejsze informacje dnia [24.03.2020]
Źródło zdjęć: © Peta.org
Bolesław Breczko
24.03.2020 22:29

Folding@Home osiąga 470 petaflopsów, Elon Musk walczy z koronawirusem, Gwint trafia na Androida, a Peta czepia się gry komputerowej. Oto SkróTech, czyli najciekawsze informacje ze świata technologii [24.03.2020].

Peta, organizacja walcząca o prawa zwierząt przyczepiła się do wyjątkowo niewinnej gry komputerowej - Animal Crossing: New Horizons. To symulator małomiasteczkowego życia o przyjaznej grafice. Chociaż gra jest niezwykle "pokojowa", to podpadła obrońcom zwierząt, bo... można w niej łowić ryby.

Elon i superkomputer na koronawirusa

Świat technologii walczy z pandemią koronawirusa. Elon Musk przekazał Kalifornii ponad tysiąc respiratorów, a projekt Folding@Home osiągnął 470 petaflopsów, czyli więcej niż superkomputer Summit - najpotężniejszy komputer na świecie.

Gwint trafia na Androida

Gra karciana ze świata Wiedźmina trafiła w końcu na telefony z Androidem. Gwint dostępny jest dla wszystkich za darmo.

Kamery GoPro do wygrania

Producent najsłynniejszych kamer sportowych GoPro ogłosił konkurs na domowe wideo w czasie kwarantanny. Do wygrania jest pięć kamer GoPro dziennie.

Nowe uzbrojenie w Call Of Duty: Warzone

The 725, MK2 Carabine, .50GS oraz EBR-14 to nazwy nowych karabinów, które już niedługo trafią do niezwykle popularnej gry CoD: Warzone

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)