SkróTech. Najważniejsze informacje dnia [25.02.2020]

SkróTech. Najważniejsze informacje dnia [25.02.2020]
Źródło zdjęć: © 123RF
Bolesław Breczko

25.02.2020 22:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Koronawirus COVID-19 "skuteczniejszy" niż Ebola i SARS, piosenkarka Grimes zdradza szczegóły fabuly "Cyerbpunka 2077" i ssaki, które "mówią" naukowcom o zmianach klimatu. Oto najciekawsze informacje ze świata technologii i nauki 25.02.2020.

Koronawrius COVID-19 okazał się bardziej zakaźny od Eboli i wirusa SARS. Ta animacja pokazuje, dlaczego obawa przed pandemią COVID-19 jest dużo wyższa, niż przy poprzednich wirusach.

Grimes zdradza sekrety "Cyberpunka 2077"

Kanadyjska piosenkarka Grimes opowiedziała o roli, jaką odegra w nadchodzącej produkcji CD Projektu "Cyberpunk 2077". Opowiedziała o tym podczas spotkania z fanami, które było transmitowane na żywo w internecie. Nagranie szybko zostało usunięte, ale to co trafiło do internetu, w nim pozostanie.

Naukowcy słuchają morskich ssaków

Zespół badaczy z Wildlife Conservation Society przez cztery lata nagrywał odgłosy arktycznych ssaków. Ma to pomóc w zrozumieniu, jak globalne ocieplenie wpływa na ten region.

Netflix podpowie, co obejrzeć

Netflix wprowadził nową funkcję, która ma pomóc w wyborze filmu lub serialu do obejrzenia i wprowadza listy top 10 najpopularniejszych filmów i seriali.

Nadchodzi "Nvidia Killer". Albo nie

Kolejne plotki w sieci zwiastują nadejście "zabójcy Nvidii", czyli high-endowej karty graficznej AMD. Najnowsze plotki mówią, że karta przezwana "Big Navi" ma mieć 24 GB RAM.

Honor View 30 Pro i 9X Pro wchodzą do Europy bez usług Google

Dwa bardzo mocne smartfony chińskiego producenta Honor wchodzą do Europy. Chociaż marka ta reklamuje się, jako niezależna, to nie zmienia to faktu, że jest marką-córką Huawei. Ten nadal nie może zaoferować usług Google, więc nowe Honory będą bez sklepu Play, Gmaila, Zdjęć Google, Map, itp.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)