SkróTech - Najważniejsze wiadomości dnia [25.08.2019]

SkróTech - Najważniejsze wiadomości dnia [25.08.2019]

SkróTech - Najważniejsze wiadomości dnia [25.08.2019]
Źródło zdjęć: © mil.ru/CC BY
Bolesław Breczko
25.08.2019 19:57

Padłą rekordowa wygrana w turnieju e-sportowym,15 mln dolarów za pierwsze miejsce, Rosja przeprowadziła próbę rakiety balistycznej wystrzelonej z okrętu podwodnego, a Netflix pokazał film będący kontynuacją serialu Breakling Bad. Oto najważniejsze wiadomości 25.08.2019

Turniej The International w grę "Dota 2" zakończył się zwyciestwem europejskiej drużyny OG. Mistrzowie wrócili do domu z czekiem na 15 mln dolarów.

Rosja prowadzi próby rakiet balistycznych [wideo]

Z dwóch rosyjskich łodzi podwodnych na Morzu Barentsa wystrzelono rakiety balistyczne zdolne do przenoszenia głowic jądrowych. To kolejna z zapowiedzanych przez Rosję porób z uzborjeniem tego typu.

Jessie Pinkman powraca w filmie Netflix

"Breaking Bad", kultowy serial, który jest oceniany jako jeden z najlepszych w historii doczekał się filmowej kontynuacji. Produkcja pojawi się na Netfliksie 11 października. Teraz można zobaczyć trailer zapowiadający.

Szybsza metoda edycji genów

Modyfikacja genów, to przyszłość bioinżynierii. Naukowcy z Zurychu opracowali metodę, która pozwala przyśpieszyć proces edycji CRISPR nawet 25-krotnie.

Przestępstow w kosmosie

Amerykańska astronautka została oskarżona przez małżonkę o bezprawne wejście na ich wspólne konto podczas pobytu na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Astronautka broni się, że małżonka, z którą się rozwodzi o wszystkim wiedziała.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)