Trwa ładowanie...
d3z8zya

"Grosza daj Wiedźminowi" oficjalnie na Spotify. Premiera ścieżki dźwiękowej serialu już jutro

Piosenka Jaskra wychwalająca dokonania Wiedźmina i zachęcająca, aby rzucić mu monetę, mimo niewątpliwej popularności, nie jest częścią oficjalnie wydanego albumu ze ścieżką dźwiękową. Przynajmniej do jutra.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pełna ścieżka dźwiękowa z serialu Wiedźmin już od jutra na Spoify
Pełna ścieżka dźwiękowa z serialu Wiedźmin już od jutra na Spoify (Materiały prasowe)
d3z8zya

Netflix zapowiedział, że już jutro fani dostaną na Spotify całą ścieżkę dźwiękową z serialu Wiedźmin z Henrym Cavilem i Joeyem Bateyem. Jako niespodziankę stremingowy gigant udostępnił już wczoraj na muzycznej platformie "Grosza daj Wiedźminowi", a w zasadzie "Toss A Coin To Your Witcher". Oczywiście piosenka jest w angielskiej wersji językowej.

Utwór został napisany przez dwie panie - są nimi Giona Ostinelli, Sonya Belousova, a wykonany oczywiście przez odtwórcę roli Jaska, czyli wspominanego Joeya Bateya. Z resztą tak samo jest w całej ścieżce dźwiękowej, to ten duet stoi za soundtrackiem.

Wiedźmin Netflixa z muzycznymi inspiracjami polską grą

Kompozytorki dodały charakteru całemu serialowi inspirując się nieco motywami z gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" (co np. słychać już podczas fragmentu otwierającego serial, kiedy Geralt walczy z potworem) i instrumentami z dawnych czasów oraz szeroko rozumianą muzyką filmową. Ścieżkę dźwiękową okraszają czasem także bardziej współczesnymi brzmieniami.

Spotify jest dostępny w bezpłatnej wersji, ale też jako wariant Premium. Abonament kosztuje 19,99 złotych miesięcznie, ale jeśli wcześniej nie było się subskrybentem, to obowiązuje jeszcze trzymiesięczny darmowy okres próbny. Może premiera ścieżki dźwiękowej z Wiedźmina w tym serwisie muzycznym to dobry moment, żeby sprawdzić Spofity?

d3z8zya

Podziel się opinią

Share
d3z8zya
d3z8zya
Więcej tematów