Windows 7 RC 5 od maja dla wszystkich?

Windows 7 RC 5 od maja dla wszystkich?

Windows 7 RC 5 od maja dla wszystkich?
20.04.2009 14:00, aktualizacja: 20.04.2009 16:26

Na stronie Microsoftu dla partnerów została umieszczona informacja o dostępności pierwszego kandydata na wersję finalną (RC) Windows 7. Można tam było wyczytać, że Release Candidate następcy Visty już dostępny jest do pobrania dla subskrybentów programów MSDN oraz TechNet Plus - okazuje się to nieprawdą. Na wspomnianej witrynie umieszczono jeszcze jeden ciekawy zapisek: mianowicie taki, że Windows 7 RC zostanie upubliczniony już 5 maja br.

To nie pierwszy wyciek informacji ze stron Microsoftu na temat Windows 7 RC. Pod koniec marca br. pisaliśmy o witrynie pobierania pierwszego kandydata na wersję finalną następcy Visty, która po chwili została "zdjęta" przez giganta z Redmond.

Podobnie stało się tym razem. Informacje, o których mowa znajdowały się pod adresem: partner.microsoft.com/US/40084742. Teraz po wejściu na wspomnianą stronę ujrzeć można jedynie informacje związane z betą Windows 7. Poniżej można jednak zobaczyć zrzut ekranowy witryny, jeszcze przed uaktualnieniem.

Obraz
© (fot. IDG)

Pojawienie się tej strony mogło jednak zwiastować rychłe (w przeciągu kilku dni) udostępnienie pierwszego kandydata na wersję finalną Windows 7 subskrybentom wspomnianych programów. Niestety, ale dotychczas nie mają oni do niego dostępu. Nie nastąpi to także zbyt prędko - najprawdopodobniej kilka dni przed publiczną premierą systemu. Obecnie tylko partnerzy OEM Microsoftu mają dostęp do tej wersji.

Najciekawsza jednak jest informacja o publicznej premierze RC następcy Visty. Ma mieć to miejsce już 5 maja. Przypominamy, że koniec prac nad Windows 7 przewidywany jest we wrześniu br.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)