SkróTech. Najważniejsze informacje dnia [26.07.2019]

SkróTech. Najważniejsze informacje dnia [26.07.2019]

SkróTech. Najważniejsze informacje dnia [26.07.2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | SpaceX
26.07.2019 21:37, aktualizacja: 27.07.2019 07:43

Elon Musk w końcu odniósł sukces, a Starhopper oderwał się od ziemi. To może oznaczać, że podróż człowieka na Marsa jest coraz bardziej realnym pomysłem. Powstało pierwsze na Śląsku centrum handlowe zasilane energią słoneczną, windykatorzy nękają przypadkowe osoby, a pszczoła stałą się gwiazdą Instagrama walczącą o swój gatunek.

Starhopper oderwał się od ziemi

Mówią, że do trzech razy sztuka i tak też było w tym wypadku. Po dwóch nieudanych próbach statek kosmiczny Starhopper, w końcu zrealizował swój pierwszy lot. Elon Musk jest pewien, że wyprawa na Księżyc i kolonizacja Marsa są w zasięgu ręki.

VEX nęka Polaków - nawet tych niezadłużonych

Firma windykacyjna VEX rozsyła wiadomości i nęka przypadkowe osoby. Jeśli dostaliście SMS o niepokojącej treści, ktoś wydzwania z dziwnych numerów, a po odebraniu cisza - to może być próba wyłudzenia pieniędzy pod postacią nieistniejącego długu. Poznajcie szczegóły tutaj.

Pierwsze centrum handlowe na Śląsku zasilane energią słoneczną

Silesia City Center to pierwszy tego typu obiekt na Śląsku. Na dachu zamontowano panele fotowoltaiczne, które służą do zasilania systemów wentylacji i klimatyzacji. To ogromny krok w kierunku bardziej racjonalnego wykorzystywania energii i korzystania z surowców odnawialnych.

FaceApp inspiruje Greenpeace

Ogromna popularność aplikacji FaceApp w ostatnich tygodniach została wykorzystana również przez Greenpeace. Greenpeace Russia i Isobar Moscow uruchomiły kampanię EarthApp na Instagramie. Dzięki stworzonej aplikacji można zobaczyć, jak za kilkadziesiąt lat będą wyglądały najpiękniejsze miejsca na Ziemi na skutek zmian klimatycznych.

Pszczoła influencerka podbija Instagram

Jeśli już jesteśmy w temacie ekologii, to warto wspomnieć o nietypowej kampanii mającej na celu walkę z wymieraniem pszczół. Jej gwiazdą na Instagramie stała się...pszczoła.

Huawei nova 5i Pro oficjalnie zapowiedziany

Udało się nam dzisiaj również poznać więcej szczegółów dotyczących Huawei nova 5i Pro. Smartfon najpewniej pojawi się pod nazwą Huawei 30 Lite. Wyróżnia go otwór w ekranie i poczwórny aparat.

Przyznano iPhone Photography Awards 2019

12 edycja iPhone Photography Awards po raz kolejny udowadnia, że doskonałą fotografię można zrobić tym, co ma się pod ręką. W tym roku do konkursu stanęło 140 fotografów z całego świata, a tutaj możecie zobaczyć zwycięskie zdjęcia.

FIFA 20 - poznaliśmy gwiazdy okładki

Seria FIFA to jeden z najważniejszych sportowych tytułów wśród gier, a jednocześnie jeden z najpopularniejszych. EA Sports postanowiło ujawnić, jakie gwiazdy pojawią się na okładkach najnowszej FIFA 20.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)