Premiera nawigacji Mio Moov S600

Premiera nawigacji Mio Moov S600

10.06.2010 11:13, aktual.: 10.06.2010 14:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mio Technology wprowadza na rynek pierwsze urządzenie z nowej linii zaawansowanych nawigacji samochodowych - Mio Moov S600. Jest ono również pierwszym urządzeniem, które wyposażono w nową wersję oprogramowania nawigacyjnego - Mio Spirit II. W sklepach będzie ono oferowane z pakietem map 44 krajów europejskich.

Mio Moov S60. posiada 5” panoramiczny ekran dotykowy wyposażony w technologię Slide Touch oraz dwukolorową obudowę. Nowymi elementami na obudowie są dwa podświetlane na zielono przyciski Home i Zapisz. Dzięki nim użytkownik w każdym momencie szybko może powrócić do menu głównego lub zapisać wybraną lokalizację w pamięci urządzenia.

Dzięki zastosowaniu najnowszej wersji oprogramowania nawigacyjnego Mio Spirit II nawigacja Moov S60. oferuje użytkownikowi więcej zaawansowanych funkcji, dzięki którym poczuje się on pewniej na drodze. Już na etapie planowania trasy oraz wyszukiwania celu podróży kierowca może się przekonać o możliwościach inteligentnej wyszukiwarki, która działa podobnie jak wyszukiwarki internetowe. Wystarczy wpisać słowo kluczowe lub ich kombinację, a urządzenie w ciągu kilku sekund wskaże interesujące użytkownika miejsce.

Obraz
© (fot. Mio)

Podczas jazdy z kolei, przyda się z pewnością „przycisk szybkiego dostępu do ostatnio używanej funkcji”. Kolejna funkcja - Eksploruj pozwoli m.in. na znalezienie najbliższego parkingu. Natomiast Asystent pasa ruchu z wyprzedzeniem podpowie, który pas wybrać by szybko i bezpiecznie pokonać każde skrzyżowanie. Dodatkowo, kierowca nie musi się obawiać o przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Kolor czerwony strzałki wskazującej położenie pojazdu ostrzeże o zbyt szybkiej jeździe. Przyda się także baza fotoradarów, o których położeniu urządzenie poinformuje na wyświetlanej mapie oraz dźwiękowo. Nowym elementem jest wejście AV, do którego można podłączyć zewnętrzną kamerę parkowania.

Sugerowana cena detaliczna brutto Mio Moov S600 to 649,00 PLN.
Specyfikacja techniczna:

Procesor Samsung 400MHz
Pamięć wewnętrzna RAM 128MB DDR2
Pamięć wewnętrzna ROM 2GB
Gniazdo kart pamięci micro SD

Chipset GPS SiRFStar III wbudowany
Kanały GPS 20
TMC nie

Wyświetlacz:
Rozdzielczość 480 x 272
Wielkość 5"

Baterialitowo-jonowa720mAh

Właściwości fizyczne:
Szerokość 142 mm
Wysokość 88 mm
Grubość 17mm
Waga 180 gr

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)