Mio Moov 380 - navigacja + GSM/GPRS

Mio Moov 380 - navigacja + GSM/GPRS
Źródło zdjęć: © Mio

09.06.2008 10:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mio wprowadza do oferty Moov 380, najlżejszy przenośny
nawigator współpracujący z sieciami komórkowymi.

Wbudowane łącze GPRS daje dostęp do bardziej dynamicznych
informacji

Mio wprowadza do oferty Moov 380, najlżejszy przenośny nawigator współpracujący z sieciami komórkowymi. Wbudowane łącze GPRS daje dostęp do bardziej dynamicznych informacji. Przenośne urządzenie Mio wyróżnia się eleganckim wyglądem i obsługą kart SIM. Jest to unikalne rozwiązanie, które całkowicie zmieni sposób nawigacji. Dzięki połączeniu GPRS można bezpośrednio z urządzenia prowadzić rozmowy telefoniczne oraz lokalnie wyszukiwać w Internecie najbardziej aktualne punkty POI przydatne podczas nawigacji.

Premiera najlżejszego przenośnego urządzenia nawigacyjnego z funkcjami łączności dla profesjonalnych użytkowników Mio wprowadza do oferty najlżejsze przenośne urządzenie nawigacyjne z dostępem do sieci komórkowej. Jest ono przeznaczone dla profesjonalistów, którzy dużo podróżują i efektywnie zarządzają swoim czasem i nie mogą pozwolić sobie na utratę łączności w drodze. Model Moov 380 jest wyposażony w gniazdo kart SIM i oferuje pełen zestaw funkcji telefonicznych oraz transfer danych w sieci GPRS. Nie trzeba już tracić czasu na synchronizację przez Bluetooth. Użytkownik może bez trudu dzwonić, wysyłać SMSy i łączyć się w drodze z Internetem.

Obraz
© Mio Moov 380 (fot. Mio)

*Idealne połączenie wyglądu i technologii *Cienka, lekka konstrukcja oraz płaski ekran dotykowy wyróżniają się elegancją, funkcjonalnością i estetykią Moov 380 to najcieńszy i najlżejszy na świecie przenośny nawigator z funkcjami łączności, płaskim ekranem dotykowym oraz wyjątkowo modnym wyglądem.

*Oprogramowanie MioMoreTM Desktop *MioMore™ Desktop to narzędzie, dzięki któremu Twoje urządzenie Mio zawsze będzie zawierać najbardziej aktualne dane. Podłącz Mio do komputera PC, aby zyskać dostęp do szeregu nowych możliwości, m.in.: najnowszych punktów POI, funkcji planowania podróży, raportów o przebiegu, zdjęć z geo-etykietami, a także opcji zakupu map, dzięki którym będziesz mógł odkryć jeszcze więcej świata.

*Lokalne wyszukiwanie *Mio nawiązało współpracę z lokalnymi dostawcami treści, żeby zaoferować wspólne promocje w poszczególnych regionach oraz połączenie GPRS za stałą opłatą, mające na celu udostępnienie dynamicznych wyników wyszukiwania. Czegokolwiek szukasz, gdziekolwiek jesteś, zawsze trafisz dokładnie w dziesiątkę.

*Inteligentne planowanie trasy *Urządzenie inteligentnie planuje trasy z wieloma punktami pośrednimi, oferując jednocześnie funkcje podglądu/symulacji. Zaawansowana technologia SiRFInstantFixII™ skracająca czas uruchomienia Chcąc zapewnić użytkownikom najwyższy komfort korzystania z nawigacji, model Moov 380 jest wyposażony w najnowszą technologię firmy SiRF o nazwie SiRFInstantFixII™. Jest to niezależna odmiana oryginalnego rozwiązania SiRFInstantFix, które znacząco skraca czas uruchamiania urządzeń GPS i umożliwia lepszy odbiór sygnału GPS w „miejskiej dżungli”. Technologia SiRFInstantFixII™ nie wymaga zewnętrznego podłączenia do komputera PC.

Mio Moov 380 trafi do sprzedaży na Tajwanie już w czerwcu, zaś w innych regionach w trzecim kwartale 2008 r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)