Moov S605 - nowa nawigacja od Mio

Moov S605 - nowa nawigacja od Mio

Moov S605 - nowa nawigacja od Mio
Źródło zdjęć: © Mio
02.09.2010 13:43, aktualizacja: 02.09.2010 14:15

Mio Technology wprowadza na rynek kolejny model urządzenia z nowej linii nawigacji samochodowych. Mio Moov S605 jest już drugim urządzeniem, wyposażonym w nową wersję oprogramowania nawigacyjnego Mio Spirit II. W sklepach jest dostępny z pakietem map 44 krajów europejskich.

Mio Moov S60. jest ulepszoną wersją Mio Moov S600. Podobnie jak swój poprzednik ma 5” panoramiczny ekran dotykowy wyposażony w technologię Slide Touch. Na obudowie znajdują się dwa podświetlane na pomarańczowo przyciski Home Button i Zapisz, dzięki którym użytkownik może powrócić do menu głównego lub zapisać wybraną lokalizację w pamięci urządzenia.

Obraz
© (fot. Mio)

Urządzenia Mio Moov S60. dają możliwość trójwymiarowego podglądu obiektów mijanych na trasie, co pozwala na szybsze zorientowanie się w okolicy. Standardem najnowszych urządzeń Mio jest oprogramowanie nawigacyjne Mio Spirit II. W ramach niego znajduje się m.in. wyszukiwarka. Wystarczy wpisać słowo kluczowe albo kombinację słów, a urządzenie wskaże na mapie poszukiwaną lokalizację.

Podczas jazdy przydatna jest funkcja Eksploruj. Użytkownik może dzięki niej wyszukać przydatnych informacji, takich jak lokalizacja najbliższego parkingu czy stacji benzynowej. Asystent pasa ruchu podpowie natomiast z wyprzedzeniem, który pas ruchu wybrać, by szybko i bezpiecznie pokonać skrzyżowanie. Ponadto nowy model Mio poinformuje o fotoradarach znajdujących się na trasie i zasygnalizuje moment, kiedy kierowca przekroczy dozwoloną prędkość.

Mio Moov S60. daje również możliwość wyznaczenia trasy przejazdu na podstawie zdjęć miejsc, w których użytkownik chce się znaleźć. Wystarczy, że doda do urządzenia geotagowane fotografie (czyli takie, które zawierają dodatkowo precyzyjne oznaczenie pozycji na mapie), a sprzęt wytyczy na ich podstawie trasę.

Zestaw Mio Moov S60. zawiera oprogramowanie nawigacyjne MioMore Desktop 2, które pozwala na zarządzanie urządzeniem z poziomu komputera. Za pomocą Mio More Desktop 2 można zaktualizować urządzenie o nowe dane mapowe lub bazy fotoradarów. W zestawie znajdują się również kabel USB, ramię do mocowania oraz ładowarka samochodowa.

Sugerowana cena Mio Moov S605 wynosi 699 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)