Mio Moov w Polsce

Mio Moov w Polsce

07.05.2008 16:35, aktual.: 08.05.2008 10:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mio Technology wprowadziło do Polski swoją najnowszą rodzinę produktów o nazwie Mio Moov. W jej skład wchodzą trzy modele: 200 (najprostszy) 330 i najbardziej zaawansowany 360. Z zewnątrz wyglądają dość podobnie, różnica tkwi w ich możliwościach.

Mio Technology wprowadziło do Polski swoją najnowszą rodzinę produktów o nazwie Mio Moov. W jej skład wchodzą trzy modele: 20. (najprostszy) 330 i najbardziej zaawansowany 360. Z zewnątrz wyglądają dość podobnie, różnica tkwi w ich możliwościach. Przykładowo – Mio Moov 200 poza mapami nie oferuje specjalnych możliwości łączności, zaś Mio Moov 360 dzięki łączu Bluetooth może służyć jako zestaw głośnomówiący w samochodzie. – Nazwa Moov pochodzi od angielskiego słowa „ruch”, choć na potrzeby tej serii trochę zmieniliśmy jej pisownię – powiedział Mariusz Manowski, szef Mio na region Europy Środkowej i Wschodniej.

Seria urządzeń Mio Moov została wyposażona w pakiet treści i usług o nazwie MioMore. Ponadto ma zainstalowane oprogramowanie MioMap 2008. – W przypadku tworzenia tego pakietu współpracowaliśmy z dostawcami map w każdym z krajów indywidualnie, bo nasz dotychczasowy dostawca nie miał dobrze opracowanych map naszego regionu – tłumaczył Mariusz Manowski. W Polsce MioMap daje pokrycie 660 tys. kilometrów dróg.

Obraz
© Mio 360 (fot. Mio)

Mio Moov wyposażono także standardowo w technologię o dość skomplikowanej nazwie SiRInstantFixll (pewnie, żeby było łatwiej zapamiętać). Dzięki niej nawigator przewiduje, gdzie będą znajdować się satelity GPS w momencie włączenia urządzenia, co pozwoli uzyskać namiar w ciągu kilku sekund i rozpocząć nawigację zaraz po uruchomieniu samochodu.

Specjalnie dla serii Moov Mio oferuje dwukrotną bezpłatną aktualizację map w ciągu pierwszego roku użytkowania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)