Nowe nawigacje Mio Moov M

Nowe nawigacje Mio Moov M

Nowe nawigacje Mio Moov M
30.07.2009 13:09, aktualizacja: 30.07.2009 13:36

Mio przedstawia nową serię produktów Mio Moov M. Urządzenia Mio Moov M300 i Mio Moov M400 to pierwsze nawigacje z nowej serii, które pojawią się w polskich sklepach.
Mio Moov M300 wyposażony jest w 3,5 calowy antyodblaskowy, dotykowy ekran oraz najnowsze mapy Polski. Moov M400 oferuje nawigację na 4,3 calowym ekranie oraz aktualne mapy krajów europejskich (w tym Polski).

Seria Mio Moov M oferuje rozwiązania umożliwiające wygodną i sprawną nawigację. Menu zostało zaprojektowane w taki sposób, aby dostęp do najczęściej używanych funkcji był jak najprostszy. Użytkownik za pomocą jednego kliknięcia uzyskać może informacje o szczegółach podróży, takich jak prędkość, odległość do celu, szacowany czas dojazdu.

Obraz
© Mio Moov M300 (fot. Mio)

Podróżowanie ułatwi także bogata, zaktualizowana baza POI, która umożliwi odnalezienie najbliższej restauracji, bankomatu czy stacji benzynowej. Dzięki funkcji inteligentnego wyszukiwania POI możemy odnaleźć interesujące nas obiekty przy użyciu nazwy firmy (np. Coffee Heaven), produktu (np. kawa) bądź kategorii szukanego miejsca (np. kawiarnia). Planując trasę przed wyruszeniem w podróż możemy zawczasu odnaleźć na naszej drodze interesujące miejsca.

Obraz
© Mio Moov M400 (fot. Mio)

Nawigacje z serii Mio Moov M wyposażone są fabrycznie w aktualną bazę fotoradarów, dzięki czemu urządzenie na bieżąco będzie informować kierowcę o ich lokalizacji wzdłuż wybranej trasy. Bezpieczeństwo w podróży zapewniają także jasne i czytelne wskazówki głosowe oraz graficzne informujące np. o odległości do najbliższego skrętu.

Nawigacja fotograficzna NavPix to rozwiązanie dla tych, którzy lubią odkrywać podczas podróży nieznane miejsca. Wystarczy pobrać zdjęcia z serwisu Flickr bądź NavPix do urządzenia i za pomocą geotagów przypisanych do fotografii wyznaczyć trasę do miejsca ze zdjęcia. Dzięki temu odnaleźć można wiele miejsc niedostępnych przy tradycyjnym trybie wyszukiwania z wykorzystaniem adresu czy kodu pocztowego.

Za jakość sygnału GPS odpowiedzialny jest system SiRF InstantFixII który znacznie przyspiesza ustalenie pozycji, co pozwala na rozpoczęcie nawigacji w kilka sekund po uruchomieniu urządzenia.
W zestawie z nawigacją z serii Moov M otrzymujemy oprogramowanie nawigacyjne MioMore Desktop, które pozwoli w wygodny sposób zarządzać urządzeniem z poziomu komputera. Za pomocą Mio More Desktop można łatwo zaktualizować urządzenie o nowe dane mapowe lub bazy fotoradarów czy zdjęcia NavPix.

*Sugerowane ceny detaliczne: *
Mio Moov M300 – 299 PLN
Mio Moov M40. CEU/FEU – 469 PLN/649 PLN

Specyfikacja techniczna urządzeń na następnej stronie Mio Moov M300
Procesor Samsung 2443
Taktowanie zegara 400Mhz
Pamięć wewnętrzna RAM 64MB DDR2
Pamięć wewnętrzna ROM 1GB
Gniazdo kart pamięci nie
Chipset GPS SiRFStar III wbudowany
Kanały GPS 20
Gniazdo anteny zewnętrznej nie
TMC nie
Ekran dotykowy tak
Wyświetlanie w kolorze tak
Rozdzielczość 320 x 240
Wielkość 3.5"
Orientacja Pozioma
Bateria Zintegrowana Litowo-Jonowa 720mAh
Głośnik wbudowany, mono
Gniazdo na słuchawki nie
Szerokość 93.2mm
Wysokość 78,6mm
Grubość 19,3mm
Waga 135gr
Antena wbudowana

Mio Moov M400 Procesor 2443 400Mhz
Pamięć wewnętrzna RAM 64MB DDR2
Pamięć wewnętrzna ROM 1GB - Moov M400 CEU, 2GB - Moov M400 FEU
Gniazdo kart pamięci nie
Chipset GPS SiRFStar III wbudowany
Kanały GPS 20
Gniazdo anteny zewnętrznej nie
TMC nie
Ekran dotykowy tak
Wyświetlanie w kolorze tak
Rozdzielczość 480 x 272
Wielkość 4.3"
Orientacja Pozioma
Bateria Zintegrowana Litowo-Jonowa 720mAh
Głośnik wbudowany, mono
Gniazdo na słuchawki nie
Szerokość 127.2mm
Wysokość 80.8mm
Grubość 18.5mm
Waga 152gr
Antena wbudowana

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)