Mio Moov S568 - stylowa nawigacja od Mio

Mio Moov S568 - stylowa nawigacja od Mio

14.09.2009 13:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mio Technology wprowadza do swojej oferty nową nawigację: urządzenie Moov S568.
Najnowsza nawigacja Mio to produkt przeznaczony dla wszystkich, którym zależy zarówno na zaawansowanych funkcjach jak i stylowym wyglądzie urządzenia. Moov S568 to jedno z najsmuklejszych urządzeń nawigacyjnych na świecie – jego obudowa mierzy niecałe 15 mm grubości. Urządzenie wyposażono w całkowicie płaski panel zintegrowany z 4,7 calowym dotykowym ekranem.

Przyjazne i wygodne w obsłudze menu zapewnia oprogramowanie Spilit. Dzięki funkcji Eksploruj, bogatej bazie punktów POI i trybowi wyszukiwania przy użyciu słów kluczowych z łatwością odnajdziemy interesujące nas miejsca na nieznanym obszarze. Bazę POI możemy dostosowywać do swoich potrzeb i rozbudowywać o nowe, ciekawe miejsca m.in. przy użyciu funkcji NavPix, która pozwala na zapisywanie w urządzeniu fotografii miejsc oznaczonych koordynatami geograficznymi i wyznaczania do nich trasy za pomocą jednego kliknięcia bez użycia nazwy ulicy i miasta. Dołączone do Moov S56. udoskonalone oprogramowanie MioMore Desktop 2 pozwala na zarządzanie urządzeniem z poziomu komputera, dzięki czemu użytkownik zawsze będzie miał dostęp do oferowanych przez Mio aktualizacji danych mapowych, baz fotoradarów oraz oprogramowania.

Obraz
© (fot. Mio)

Funkcja zapisu pozwala na utrwalanie wspomnień dzięki możliwości zachowania w pamięci urządzenia nie tylko ciekawych miejsc ale również przebytych tras a nawet dźwięków z podróży.
Mio Moov S56. wyposażony jest w moduł Bluetooth, dzięki czemu posłużyć może jako zestaw głośnomówiący oraz narzędzie do bezprzewodowego transferu danych, takich jak aktualne informacje pogodowe (dostęp do witryny accuweather.com) czy informacje o punktach POI (wyszukiwanie lokalne przy użyciu baz danych Google)
. Dodatkowo, zintegrowany z urządzeniem Przewodnik Turystyczny dostarczy informacji o atrakcjach turystycznych, noclegach i restauracjach w największych miastach europejskich.

Wbudowana antena TMC zapewnia dostęp do bieżących informacji o przeszkodach na drodze, wypadkach i natężeniu ruchu, co pozwala uniknąć opóźnień w trakcie podróży. * Moov S56. może być przydatny także poza obrębem samochodu. Dzięki funkcji trybu pieszego posłuży jako przewodnik podczas spaceru po mieście. Pamięć wewnętrzna o pojemności 2GB, gniazdo kart pamięci micro SD pozwalają w pełni cieszyć się funkcjami multimedialnymi urządzenia, jak odtwarzacz plików muzycznych czy przeglądarka zdjęć. Moov S568 posiada wbudowany nadajnik FM, dzięki czemu można zsynchronizować urządzenie z system car-audio i cieszyć się doskonałą jakością dźwięku.

Wygodną i sprawną nawigację zapewnia system wskazówek manewr po manewrze, na ekranie urządzenia dostępne są czytelne informacje o odległości do następnego manewru oraz nazwa ulicy, w którą należy skręcić. Funkcja wyznaczania ekonomicznej wersji trasy pozwoli zaoszczędzić czas i wydatki na paliwo. Moov S56. wyposażony jest w najnowsze mapy 44 krajów europejskich, w tym aktualną mapę Polski z ponad 660 tys. km dróg.

Specyfikacja techniczna
Procesor Samsung 2450-400 Mhz
Moduł GPS 20 kanałowy SiRFstarIII z SiRFInstantFixII
System operacyjny Microsoft Windows CE .Net 5
TMC Tak
Pamięć ROM 2 GB
Pamięć RAM 128 MB
Gniazdo karty pamięci Micro SD
Typ ekranu 4,7” całkowicie płaski antyodblaskowy ekran dotykowy TFT
Rozdzielczość ekranu 480 x 272 pixele (WQVGA)
Orientacja ekranu Pozioma
Bateria Wbudowana bateria litowo-jonowa
Pojemność baterii 720 mAH
Technologia Bluetooth® Tak, transfer danych i tryb rozmów głośnomówiących
USB Tak (2.0)
Aparat brak
Mikrofon Wbudowany
Głośnik Wbudowany
Gniazdo słuchawkowe brak
Wysokość 85 mm
Szerokość 132,7 mm
Grubość 14,5 mm
Waga 164 g
Mapy 4. kraje Europy: Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś,Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San-Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy

_ *Usługa TMC nie jest dostępna w Polsce, obejmuje następujące kraje: Australia, Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Włochy, Holandia, Norwegia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i Kanada _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)