IFA - Mio, nowe odbiorniki GPS

IFA - Mio, nowe odbiorniki GPS

IFA - Mio, nowe odbiorniki GPS
02.09.2008 13:28, aktualizacja: 02.09.2008 13:40

Na tegorocznych targach IFA Mio prezentuje smartphony
wyróżnione nagrodami IF Design Awards: Leap K1 oraz Leap G50. Ponadto,
pokaże swój pierwszy system nawigacyjny wyposażony w 7-calowy ekran i
funkcję transmisji danych w standardzie DVB-T - model C725

Obraz
© Mio Leap K1 (fot. Mio)

Mio Leap K1 z dwustronnym wyświetlaczem oraz Mio Leap G50 z Windows Mobile 6.1
Mio Leap K1 wyposażony jest w system podwójnych wyświetlaczy umieszczonych po obu stronach urządzenia. Pierwszy z nich to 2,6-calowy ekran dotykowy z matrycą TFT obsługujący kompletny system nawigacyjny, natomiast drugi z nich to 1,69-calowy wyświetlacz OLED obsługujący w pełni wyposażony smartphone z systemem Windows CE 5.1.
Mio Leap G50 zyskał teraz nowy wygląd dzięki systemowi Windows Mobile 6.1. Jest to w pełni wyposażony smartphone z funkcją nawigacji GPS, 2,8-calowym ekranem z matrycą TFT, kamerą oraz czasem czuwania wynoszącym 400 godzin. Waży jedynie 114 gramów, co czyni go idealnym towarzyszem podróży.

Obraz
© Mio C725 (fot. Mio )

Mio C725 - GPS z funkcją odbioru TV
Światową premierę na tegorocznych targach IFA będzie miał również Mio C725 - system nawigacyjny wyposażony w zintegrowany tuner DVB-T umożliwiający oglądanie filmów, programów sportowych i wiadomości podczas podróży. 7-calowy ekran o rozdzielczości 800x480 (WVGA) gwarantuje niezwykle wysoką jakość obrazu. Wbudowane głośniki stereo czynią urządzenie prawdziwym przenośnym centrum rozrywki. Urządzenie umożliwia oglądanie filmów w formatach DivX, MPEG4 oraz WMV. Jest ono również wyposażone w specjalną funkcję podłączania zewnętrznych urządzeń multimedialnych, takich jak przenośne odtwarzacze DVD, za pośrednictwem złącza AV.

Firma Mio Technology powstała w 2003 roku, kiedy to wprowadziła na rynek pierwszy na świecie palmtop z funkcją GPS. Od tamtej pory Mio stało się jednym z pięciu największych producentów tego typu sprzętu w Europie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)