CD Projekt wyda Two Worlds II

CD Projekt wyda Two Worlds II

CD Projekt wyda Two Worlds II
19.03.2009 21:00, aktualizacja: 20.03.2009 10:28

Firma CD Projekt poinformowała, że w jej planie wydawniczym znalazła się gra RPG pt. Two Worlds II. Tytuł ten ukazać się ma PC i konsole: Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Two Worlds to stworzona w 200. roku polska produkcja, która zdobyła światowe uznanie dzięki wielu oryginalnym rozwiązaniom w mechanice gry. Tytuł spotkał się z dobrym przyjęciem przez graczy i do dziś sprzedał się w liczbie ponad miliona egzemplarzy. Ci ciekawe, dzieło ukazało się również na konsolę Xbox 360 co jest dość niespotykanym rozwiązaniem jeśli chodzi o rodzime produkcje.
Swojego zadowolenia z faktu podpisania umowy z producentem Two Worlds, firmą Reality Pump, nie krył Dyrektor Zarządzający firmy CD Projekt - Michał Nowakowski.

_ "Jesteśmy naprawdę szczęśliwi mogąc wydać Two Worlds II na terenie Polski i Węgier. Udowodniliśmy już Wiedźminem, że polskie produkcje mogą śmiało konkurować z innymi, wysokobudżetowymi produkcjami z Zachodu. Umowa na dystrybucję Two Worlds II podkreśla tylko jak bardzo wierzymy w potencjał nowej, rodzimej gry RPG." _

Komplementów spółce CD Projekt nie szczędził również prezes Reality Pump, Mirek Dymek.

_ "Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy. Two Worlds II ma szansę ustanowić nowe standardy w dziedzinie gier cRPG. Tak ogromy projekt wymaga odpowiedniej oprawy wydawniczej, a tę w Polsce zapewnić może tylko CD Projekt." _

Więcej informacji o grze Two Worlds II pojawi się już wkrótce.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)