Duży news od CD Projekt RED. "Wiedźmin 3" trafi na Nintendo Switch

Duży news od CD Projekt RED. "Wiedźmin 3" trafi na Nintendo Switch
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

11.06.2019 18:28, aktual.: 11.06.2019 20:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Wiedźmin 3: Dziki Gon" to ostatnia część wirtualny przygód Geralta, przygotowana przez CD Projekt RED. Wydana w 2015 roku gra okazała się globalnym hitem i teraz trafia na konsolę Switch, co właśnie zostało ogłoszone na konferencji Ninetnedo podczas E3 2019.

CD Project RED, twórcy serii gier "Wiedźmin", ogłosili wraz z Nintendo podczas targów E3, że "Wiedźmin 3: Dziki Gon Complete Edition" pojawi się w najbliższym czasie na konsoli Nintendo Switch. To kolejny wielki news polskiego studia, zaraz po ogłoszeniu daty premiery długo oczekiwanego "Cyberpunk 2077".

"Wiedźmin 3: Dziki Gon" na Nintendo Switch w 2019 roku

"Wiedźmin 3: Dziki Gon" w wersji dla Nintendo Switch będzie dostępny zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej. Gra będzie do nabycia wraz ze wszystkimi dodatkami, które do tej pory wydano. Obejmuje to zarówno podstawową kampanię, jak i "Serce z Kamienia" oraz "Krew i wino", jak również wszystkie 16 darmowych DLC. Gra jest przenoszona na Nintendo Switch przez Sabre Interactive w ścisłej współpracy z CD Project RED. Decyzja o przeniesieniu gry na konsolę Switch pozwoli nowym graczom zapoznać się z jednym z największych RPG-ów ostatnich lat, a także pozwoli graczom, którzy znają już historię Geralta na przeżycie przygód opowiedzianych w trzeciej części gry na nowo.

Poza grą w edycji pudełkowej otrzymamy dodatkowe, fizyczne bonusy - kompendium wiedzy o wiedźmińskim świecie, mapa gry i naklejki. Gra trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. Poniżej możecie zobaczyć trailer zaprezentowany na E3 2019:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także