Rolando, już w AppStore!

Rolando, już w AppStore!

Rolando, już w AppStore!
19.12.2008 15:39

Po wielu zapowiedziach producenta i entuzjastycznych
komentarzach użytkowników iPhone’ów, do sklepi App Store trafiła
wreszcie jedna z najbardziej oczekiwanych gier – href="http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=299461156&mt=8">Rolando

Po wielu zapowiedziach producenta i entuzjastycznych komentarzach użytkowników iPhone’ów, do sklepi App Store trafiła wreszcie jedna z najbardziej oczekiwanych gier – Rolando. Czy aplikacja zapowiadana jako prawdziwa rewolucja spełni oczekiwania graczy?

Gra studia ngmoco nawiązuje do starych i popularnych tytułów: LocoRoco, Little Big Planet czy Lemmigów. Dla osób, którym te nazwy niczego nie mówią został przygotowany krótki tutorial, który wprowadza w realia Rolandolandu i obsługi gry. Reszta to czysta rozrywka. Zadaniem gracza jest pomoc małym Rolandom, które nie bardzo wiedzą jak przetrwać w trudnym i niebezpiecznym świecie. Trzeba przygotowywać dla nich przejścia do dalszych leveli (w sumie jest ich 36), chronić przed upadkami i całą masą zagrożeń. Do kierowania stworkami trzeba wykorzystywać nie tylko ekran dotykowy ale także akcelerometr, dzięki któremu Rolandy dosłownie przetaczają się przez planszę.

Aplikacja Rolando kosztuje w e-sklepie App Store 9,99 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)