Wracają kultowi Osadnicy! Jak będzie wyglądać gra w nowej formie?

Wracają kultowi Osadnicy! Jak będzie wyglądać gra w nowej formie?25.06.2014 10:49
Wracają kultowi Osadnicy! Jak będzie wyglądać gra w nowej formie?

Jedna z najbardziej znanych serii gier strategicznych jeszcze w tym roku doczeka się kolejnej części. Niestety o grze wiemy zbyt niewiele, by móc się z tej zapowiedzi cieszyć.

Jedna z najbardziej znanych serii gier strategicznych jeszcze w tym roku doczeka się kolejnej części. Niestety o grze wiemy zbyt niewiele, by móc się z tej zapowiedzi cieszyć. Na razie mamy pierwszy zwiastun i tytuł - The Settlers: Kingdoms of Anteria:

Od premiery ostatniej części pełnoprawnych Settlersów minęły już 4 lata. Tego roku po raz kolejny pokierujemy osadnikami - jednak Blue Byte zapowiedziało, że odbędzie się to w zmienionej formie. Szczegółów niestety nie podano, ale sugerując się enigmatycznym określeniem "rozgrywki łączącej budowanie miast z akcją strategii czasu rzeczywistego" oraz poniższym zwiastunem możemy spodziewać się tworu, który będzie znacząco odbiegać od klasycznych odsłon serii, gdzie walka była tylko elementem dodatkowym, a na pierwszym planie zawsze był rozwój osad.

Nieznane są także platformy. Równie dobrze może się okazać, że gra ukaże się wyłącznie na smartfonach czy tabletach, choć pod koniec trailera pojawia się logo PC. Z pewnością w najbliższym czasie dowiemy się o nowych Settlersach znacznie więcej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)