CD Projekt zapowiada nowe informacje o Wiedźminie 3

CD Projekt zapowiada nowe informacje o Wiedźminie 3

CD Projekt zapowiada nowe informacje o Wiedźminie 3
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.05.2014 14:21, aktualizacja: 31.05.2014 12:41

Jeśli czekacie z niecierpliwością na nowy gameplay z Geraltem w roli głównej zaznaczcie w kalendarzu przyszły czwartek - wtedy to CDP Red zaprezentuje kilka ciekawostek związanych ze swoją nadchodzącą grą RPG.

5 czerwca o godzinie 20.00 na oficjalnej stronie gry oraz na kanale Twitch odbędzie się Letnia Konferencja, poświęcona trzeciej części Wiedźmina. Wydarzenie będzie transmitowane z Los Angeles, gdzie Marcin Iwiński - współzałożyciel CDP Red - zaprezentuje nowy fragment rozgrywki, przedstawi zawartość edycji kolekcjonerskiej oraz podzieli się informacjami na temat przedpremierowych zamówień i planszowej gry The Witcher: Adventure Game. Podczas konferencji przedstawione też zostaną plany na przyszłość platformy GoG.com.

Wiedźmin 3 to produkcja niezwykle gorąco oczekiwana nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Miłośnicy gier RPG widzą w twórcach z CD Projekt Red zbawców gatunku, nie zgadzających się na uproszczenia i zmniejszanie dawanych graczom możliwości. O to z kolei oskarżane są coraz częściej produkcje zachodnich tuzów gatunku, jak chociażby Bioware (Mass Effect, Dragon Age) czy Bethesda (Skyrim). Ta ostatnia zbiera ostatnio cięgi za rozczarowujące The Elder Scrolls Online. Czy nadszedł w końcu czas na zmianę warty? Na to wygląda!

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Google zmieniło swoje logo!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)