Gracze pokochają tę klawiaturę Logitecha

Gracze pokochają tę klawiaturę Logitecha

Gracze pokochają tę klawiaturę Logitecha
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.09.2014 14:28, aktualizacja: 17.09.2014 16:35

Firma Logitech zapowiedziała dzisiaj mechaniczną klawiaturę G910 Orion Spark. Jak zapewnia producent, łączy w sobie szybkie reagowanie, poprawioną precyzję or;YUaz wysokiej klasy podświetlanie RGB. A wszystko to zamknięte w obudowie zaprojektowanej z myślą o wydajności. A5

Firma Logitech zapowiedziała dzisiaj mechaniczną klawiaturę G910 Orion Spark. Jak zapewnia producent, łączy w sobie szybkie reagowanie, poprawioną precyzję oraz wysokiej klasy podświetlanie RGB. A wszystko to zamknięte w obudowie zaprojektowanej z myślą o wydajności.

"Ta klawiatura to efekt wieloletnich doświadczeń naszych inżynierów, którzy uwzględnili uwagi graczy oraz profesjonalnych esportowców do stworzenia nowej generacji mechanicznych klawiszy" - mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager Visegrad. "Postawiliśmy sobie za cel stworzenie klawiatury, która naprawdę poprawia wrażenia z gry i właśnie taka jest G910 Orion Spark" - dodaje.

"Moi zawodnicy uwielbiają nowe przełączniki" - mówi Andy Dinh, właściciel Team Solomid. "Drużyna była tak podekscytowana nową klawiaturą G910, że cały zespół postanowił jej używać w Mistrzostwach Świata w League of Legends".

Klawiatura została wyposażona w nowe mechaniczne przełączniki Romer-G, które, jak twierdzi Logitech, rejestrują wciśnięcia do 25 proc. szybciej, niż jakiekolwiek inne. Dodatkowo wytrzymują 70 mln wciśnięć, co jest rzekomo wynikiem lepszym o 40 proc. od innych rozwiązań. Dzięki temu G910 jest w stanie znieść trudy nawet najbardziej intensywnych rozgrywek.

Podświetlenie każdego klawisza w Orion Spark może być dopasowane indywidualnie z palety ponad 16 mln kolorów. Pozwala to na odpowiednie podświetlenie klawiszy odpowiedzialnych za czary i specjalne umiejętności, a także na dopasowanie kolorów tak, by pasował do reszty akcesoriów oraz na ustawienie podświetlania specjalnie pod kątem danej gry. Oświetlenie jest położone centralnie pod każdym przełącznikiem i dzięki precyzyjnej optyce zapewnia równomierne podświetlenia każdego klawisza.

Dodatkowe możliwości personalizacji klawiatury zapewnia 9 przycisków G, którym można przypisać odpowiednie funkcje lub makra. Orion Spark obsługuje do 27 różnych komend, zapisanych pod trzema różnymi profilami poprzez oprogramowanie Logitech Gaming Software.

Arx Control to nowa aplikacja od Logitech G, która współpracuje z Logitech Gaming Software i pozwala na dostarczenie szerokiego zakresu informacji bezpośrednio do urządzeń mobilnych: od informacji z gry, przez statystyki wydajności systemu, po sterowanie mediami. Korzystając z SDK Arx Control twórcy mogą tworzyć swoje własne aplikacje, zapewniające unikalną zawartość dla ich gier, kompatybilną z urządzeniami z iOS oraz Androidem. Najwięksi wydawcy, jak Valve, już uzyskali dostęp do SDK i sprawdzają możliwość integracji aplikacji ze Steamem oraz ze swoimi grami.

Klawiatura Orion Spark będzie dostępna w Polsce w listopadzie 2014 r. w sugerowanej cenie detalicznej 759 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)