Wielki powrót: Warcraft I i Warcraft II na GOG.com. Klasyka od Blizzarda tylko w polskim sklepie

Wielki powrót: Warcraft I i Warcraft II na GOG.com. Klasyka od Blizzarda tylko w polskim sklepie

Wielki powrót: Warcraft I i Warcraft II na GOG.com. Klasyka od Blizzarda tylko w polskim sklepie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Grzegorz Burtan
28.03.2019 15:16, aktualizacja: 28.03.2019 18:35

Fani klasycznych strategii - dobre wieści! Dwie pierwsze części serii RTS-ów Warcraft trafiły właśnie na platformę GOG.com. To również znakomita okazja dla tych, którzy nie mieli okazji zapoznać się z tymi produkcjami, bo obie zostały zoptymalizowane pod nowe systemy operacyjne.

Warcraft: Orcs & Humansoraz Warcraft II Battle.net Edition z dodatkiem Beyond the Dark Portal właśnie wylądowały na GOG.COM. Gracze mogą odkryć na nowo tytuły, które dały początek całemu uniwersum. Gry są dostępne w wersji cyfrowej, po raz pierwszy bez zabezpieczeń DRM.

Warcraft i Warcraft II. Wielkie klasyki Blizzarda

W Warcraft: Orcs & Humans gracze przeniosą się w czasy pierwszej wojny o Azeroth. Będą musieli wybrać jedną ze stron i zbudować armię ludzi lub orków, by zniszczyć siły swojego wroga. Warcraft II wraz z dodatkiem umożliwia walkę na morzu dzięki licznym jednostkom pływającym oraz wprowadza więcej ras, z których składają się Przymierze i Horda. Do ludzi i orków dołączają w tej grze między innymi elfy, trolle i krasnoludy.

Wersję gry Warcraft: Orcs & Humans dostępną na GOG.COM zoptymalizowano tak, aby działała na współczesnych systemach operacyjnych. Tymczasem gracze, którzy kupią Warcraft II na GOG.COM, otrzymają dwie wersje. Pierwsza jest wzbogacona o obsługę wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości i tryb wieloosobowy w sieci lokalnej, a druga to wersja klasyczna ze swojego okresu, z oryginalną grafiką SVGA i dobieraniem graczy z pierwotnej wersji serwisu sieciowego Battle.net.

"Warcraft: Orcs & Humans" i "Warcraft II" - ceny i oferta na GOG.com

Warcraft: Orcs & Humans na systemy Windows i Mac oraz Warcraft II Battle.net Edition na systemy Windows są już dostępne na GOG.COM – odpowiednio za 19,99 PLN i 34,99 PLN! W cenie 51,99 PLN można też kupić Warcraft Bundle zawierający obie gry.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)