IFA 2010: Nowe funkcje nawigacyjne marki Becker

IFA 2010: Nowe funkcje nawigacyjne marki Becker
Źródło zdjęć: © Becker

08.09.2010 10:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie firma United Navigation zaprezentowała nowe funkcje nawigacyjne, które pojawią się w kolejnej linii produktów marki Becker.

Projektanci skupili się na ułatwieniu i przyspieszeniu wybierania adresu docelowego (Becker SmartGuess) oraz na lepszym dopasowaniu alternatywnych tras do indywidualnych ustawień użytkownika (Becker BestTracks). Pierwsze urządzenia wyposażone w nowe funkcje pojawią się w sklepach w drugiej połowie października.

Obraz
© (fot. Becker)

Pierwsza nowa funkcja to Becker SmartGuess, która analizuje dane z wprowadzanych adresów docelowych, a następnie dobiera dwa najbardziej prawdopodobne dla danego dnia tygodnia i godziny biorąc pod uwagę miejsce, w którym jesteśmy. Inne podpowiedzi celów będą dla Warszawy, inne dla Berlina.

Becker BestTracks pozwala sprawdzić która trasa jest najkorzystniejsza oraz porównać ją z nawet trzema alternatywnymi propozycjami. Becker BestTracks analizuje indywidualne ustawienia użytkownika. Jeśli preferuje trasę szybką, to urządzenie pokaże możliwości alternatywne trasy szybkiej, a nie krótkiej, czy łatwej. Nowością, jest też funkcja Eco-route, w której teraz można zdefiniować, jaki rodzaj paliwa zużywa nasze auto oraz jaki jest poziom jego spalania w mieście i poza nim. Na podstawie tych danych Becker ustali trasę, która pozwoli najtaniej dojechać do celu.

Becker EcoPower System automatycznie wyłącza i włącza baterię przy podłączaniu ładowarki dzięki czemu wydłuża się jej czas pracy. Natomiast w przypadku trybu stand-by, który również ma wpływ na zużycie baterii, jeśli będzie ona bliska rozładowania zostanie zupełnie odłączona. Dzięki temu, np. po weekendzie, można będzie od razu włączyć urządzenie, bez konieczności wcześniejszego ładowania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)