Zupełnie nowe funkcje w nc+

Zupełnie nowe funkcje w nc+

Zupełnie nowe funkcje w nc+
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.07.2014 11:51, aktualizacja: 08.07.2014 15:18

Od lipca abonenci platformy nc+, posiadający dekoder turboBOX+ będą mogli korzystać z nowego oprogramowania, które wzbogaci posiadany sprzęt o nowe funkcje. Jednocześnie dla abonentów posiadających te dekodery zostanie wprowadzona całkowicie nowa szata graficzna.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Oprogramowanie dekodera turboBOX+ zostało wzbogacone o wiele nowych funkcji. Są to m.in:

• Możliwość odsłuchiwania muzyki oraz oglądania filmów i zdjęć na ekranie telewizora dzięki aplikacji Media Player. Jest to możliwe po podłączeniu urządzenia (np. pendrive) do wejścia USB dekodera lub podłączeniu bezprzewodowo urządzenia zgodnego ze standardem DLNA (np. smartfon, tablet lub PC). Przy podłączeniu bezprzewodowym urządzenie i dekoder muszą się znajdować w tej samej sieci domowej.

Obsługiwane formaty:

zdjęcia: JPG, PNG, GIF

wideo: MPEG4. LIBX264, MPEG1VIDEO, MPEG2VIDEO, H264, LIBX264RGB

audio: ACC, HE-AACv1. DD, DD+, MP3

napisy: SRT

• Nowa funkcja „Znajdź podobne”, która jest dostępna z poziomu paska informacyjnego, EPG lub listy nagrań. Umożliwia ona sprawdzenie kiedy emitowane będą kolejne odcinki serialu lub kiedy wybrany program będzie ponownie nadany. Po wskazaniu programu lub nagrania, wystarczy wybrać polecenie „Znajdź podobne”, a lista wyników wyszukiwania pojawi się na ekranie.

• Nowa opcja wyszukiwania kanałów radiowych i telewizyjnych oraz nagrań. Uruchamiana jest po naciśnięciu przycisku „0”. w trybie oglądania na żywo lub podczas przeglądania listy nagrań.

• Nowy i praktyczny układ EPG „Lista”. Można w nią wejść po naciśnięciu przycisku Menu i wybraniu „EPG Lista”. lub, będąc w innym dowolnym typie EPG, po naciśnięciu przycisku OK i wybraniu polecenia „Zmień EPG”.

• Skrócone czasy, po których dekoder wyłącza się automatycznie przy braku aktywności ze strony użytkownika. Możliwość samodzielnego ustawienia czasu, po którym nastąpi wyłączenie dekodera.

• Możliwość nagrywania programów w czasie, kiedy program na żywo został zatrzymany i oglądany jest z przesunięciem czasowym (time-shift).

• Nowe opcje: „Skok w tył”. i „Skok w przód”, które pozwalają na ustawienie czasu przeskoków podczas odtwarzania nagrań lub w trybie przesunięcia czasowego (time-shift).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)