IFA 2013: nowe monitory Philips z Miracast

IFA 2013: nowe monitory Philips z Miracast03.09.2013 13:04
IFA 2013: nowe monitory Philips z Miracast
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Podczas targów IFA 2013 Philips pokazał najnowszą ofertę ekranów LCD, w tym ciekawe modele dotykowe, AIO oraz modele wyposażone w przydatną technologię Miracast.

Podczas targów IFA 2013 Philips pokazał najnowszą ofertę ekranów LCD, w tym ciekawe modele dotykowe, AIO oraz modele wyposażone w przydatną technologię Miracast.

Monitory dotykowe
23-calowe panele przeznaczone dla Windows 8 są kompatybilne z PC-tami i notebookami. Wyposażone są w ekrany w całości wykonane ze szkła obsługujące 1. punktów dotykowych, kamerki internetowe, głośniki i mikrofony. Pozwalają one na wykorzystywanie systemowych rozwiązań i funkcji systemu Windows 8, a także umożliwiają ciekawą rozrywkę, gdyż do nawigacji w grach wystarczy bezpośredni dotyk ekranu.

All-in-One
Philips pokazał także monitory, a może raczej proste komputery Smart All-in-One z systemem operacyjnym Android. Użytkownicy mogą pobierać aplikacje, grać w interaktywne gry czy surfować po Internecie.

144-hercowa propozycja dla graczy
Gracze mogę zwrócić uwagę na 144-hercowy monitor, zaprojektowany jak mówi Philips - „przez graczy dla graczy”. Główną zaletą tego monitora jest odświeżanie obrazu 14. razy na sekundę, co zapewnia lepszą responsywność w grach. Dodatkowymi rozwiązaniami zaimplementowanymi z myślą o graczach są tryby z predefiniowanymi ustawieniami dla różnych rodzajów gier, zdalny kontroler SmartKeypad, liczne złącza, w tym port MHL służący do podłączania urządzeń mobilnych i ładowania ich w trakcie użytkowania.

Miracast
Modele pokazane w trakcie IFA 201. mogą pochwalić się również innowacyjnością w zakresie łączności. Monitory obsługują standard Miracast, który pozwala na bezprzewodowe wyświetlanie sygnału z urządzenia mobilnego na większym ekranie i w dobrej rozdzielczości.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)