Darmowy Facebook i Messenger u Vikingów!

Darmowy Facebook i Messenger u Vikingów!

Darmowy Facebook i Messenger u Vikingów!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.10.2015 10:21, aktualizacja: 21.10.2015 11:40

Mobile Vikings dba o więzi swoich użytkowników i wprowadza darmowy dostęp do aplikacji Facebook i Messenger. Od dzisiaj, we wszystkich planach taryfowych operator umożliwia bezpłatne korzystanie z portalu, bez pobierania danych z pakietu Internetu.

- Wiemy, co jest istotne dla naszej społeczności. Dzięki tej funkcji, Vikingowie będą mogli bez obaw porozumiewać się ze swoimi przyjaciółmi, publikować wpisy na Facebooku, przeglądać posty oraz oglądać zdjęcia i filmy zamieszczone na portalu. To oczywiście nie koniec naszych nowości - zapowiada Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska.

Dane, które zużyjemy podczas przeglądania portalu nie zostaną pobrane z naszego konta, pod warunkiem, że będziemy korzystać z aplikacji Facebook oraz Messenger. Usługa jest dostępna dla wszystkich użytkowników, bez konieczności wpisania kodu promocyjnego, bądź aktywowania specjalnej paczki. Wymagana jest jedynie poprawnie zainstalowana aplikacja Facebook oraz Messenger na telefonie oraz aktywny pakiet internetu.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Daj mi szansę! Będą prosić programy Microsoftu

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)