Facebook Messenger z obsługą połączeń głosowych

Facebook Messenger z obsługą połączeń głosowych
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

29.03.2013 12:00

Facebook Messenger to aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemami iOS oraz Android, która umożliwia przesyłanie wiadomości tekstowych.

Ponadto aplikacja pozwala na wysyłanie zdjęć oraz przesyłanie wiadomości audio, jednak nie w czasie rzeczywistym. Użytkownik może nagrać wiadomość i wysłać ją do znajomego, a ten ma możliwość odsłuchania jej w dowolnym momencie.

Pomimo tej funkcji rozmowy głosowe prowadzone na żywo (VoIP) wciąż były niemożliwe i nic nie zapowiadało tego, że sytuacja się odmieni. Tymczasem Facebook Messenger dla Androida został właśnie zaktualizowany, a przy profilach użytkowników pojawiła się opcja "Free Call".

Póki co nie ma żadnej oficjalnej informacji od Facebooka o nowej funkcji, a o całej sytuacji donosi serwis TheNextWeb. Ponadto możliwość rozmów głosowych zgłaszają obecnie tylko mieszkańcy Wielkiej Brytanii, a pozostali wciąż muszą poczekać na aktualizację programu przez Google Play. Być może dlatego, że pierwsze opinie nie są zbyt przychylne –. podobno nowa wersja aplikacji wciąż zawiera błędy.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Korea Północna podwoiła sobie flotę… w Photoshopie"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)