Windows 7 beta dopiero w połowie grudnia?

Windows 7 beta dopiero w połowie grudnia?

Windows 7 beta dopiero w połowie grudnia?
Źródło zdjęć: © IDG
12.09.2008 14:00

Wielkimi krokami zbliżają się dwie wielkie konferencje Microsoftu. Wiadomo, że amerykański gigant ma tam zdradzić nieco więcej szczegółów dotyczących słynnego już Windows 7. Nie znaczy to jednak, że użytkownicy otrzymają wersję beta systemu.

Zbliżają się dwie ważne konferencje Microsoftu. Pierwszą jest październikowa Professional Developers Conference. Następnie w listopadzie, gigant z Redmond, prezentować będzie swoje najnowsze pomysły na Windows Hardware Engineering Conference.

Wielu liczyło na to, że Microsoft zaprezentuje wtedy pierwszą wersję systemu Windows 7. Jednak zdaniem Mary Jo Foley z serwisu ZDNet, tak się nie stanie. Dziennikarka, powołując się na źródła chcące zachować anonimowość, twierdzi że Microsoft nie stworzy wersji beta systemu aż do połowy grudnia.

Rozmówcy Foley jako powód takiego działania Microsoftu podają fakt, iż twórca Windowsa nie chce pokazywać światu swojego produktu zanim nie będzie on gotowy niemal w 100 procentach. Z drugiej jednak strony, aby dotrzymać obietnicy dotyczącej daty premiery systemu Windows 7, gigant z Redmond musiałby wydać ostateczną wersję systemu w nie dłużej niż w rok po wypuszczeniu bety. Trzeba przyznać, że nie jest to okres zbyt długi.

Póki co, Microsoft radzi śledzić najnowsze doniesienia dotyczące Windows 7. Wszystkie ważne informacje mają się ukazać w oficjalnych komunikatach prasowych.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)