Windows 7 wystartuje w 15 sekund

Windows 7 wystartuje w 15 sekund
Źródło zdjęć: © IDG

08.09.2008 11:00, aktual.: 08.09.2008 11:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za pomocą bloga internetowego poświęconego rozwojowi Windowsa 7, przedstawiciele Microsoft zaczęli przekazywać programistom pierwsze zalecenia dotyczące nowego systemu operacyjnego. Jednym z nich jest szybszy start.

*Za pomocą bloga internetowego poświęconego rozwojowi Windowsa 7, przedstawiciele Microsoft zaczęli przekazywać programistom pierwsze zalecenia dotyczące nowego systemu operacyjnego. Jednym z nich jest szybszy start. *

Jak wiadomo, ten aspekt systemu operacyjnego Windows od zawsze pozostawiał wiele do życzenia, mimo ciągłego wzrostu wydajności poszczególnych podzespołów komputera. Mimo ciągłych obietnic Microsoftu, w każdej kolejnej wersji systemu nie było widać poprawy na tyle, aby dało się to odczuć przez zwykłego użytkownika.

Wygląda jednak na to, że Microsoft podszedł do tego zagadnienia znacznie poważniej niż dotychczas, tworząc specjalny zespół zajmujący się tylko i wyłącznie poprawą czasu startu oraz wyjścia ze stanu uśpienia. Zespół postawił sobie za cel sprawić, aby start Windows odbywał się w czasie krótszym, niż 15 sekund. Tylko czy to wystarczająco krótki czas?

Zapraszamy do dyskusji na ten temat.

Więcej informacji:

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)