VIA i Microsoft - damy wam naprawdę tanie laptopy!

VIA i Microsoft - damy wam naprawdę tanie laptopy!

VIA i Microsoft - damy wam naprawdę tanie laptopy!
29.10.2008 09:02, aktualizacja: 29.10.2008 16:04

VIA Global Mobility Bazaar to część działań VIA w zakresie inspirowania innowacji w mobilnej komputeryzacji poprzez udostępnianie wiodących technologii i doświadczenia w dziedzinie energooszczędnych platform procesorowych x86

VIA Technologies uruchamia "Global Mobility Bazaar" (GMB) - innowacyjny program współpracy branżowej i infrastrukturalnej, którego celem jest przyspieszenie globalnego rozpowszechnienia niedrogich, mobilnych urządzeń komputerowych.

W ramach programu VIA współpracować będzie z ponad 15 producentami i partnerami infrastrukturalnymi w Chinach, w zakresie rozwoju szerokiego asortymentu mininotebooków, tzw. netbooków oraz typowych notebooków opartych na energooszczędnych platformach procesorowych VIA. Urządzenia wyposażone w system operacyjny Microsoft Windows XP oferować będą zoptymalizowaną obsługę aplikacji i Internetu w różnych formatach, z ekranami o wielkości od 7 do 15 cali.

Obraz
© netbooki VIA platform (fot. VIA)

VIA Global Mobility Bazaar: mobilne rozwiązania na nowych i rozwijających się rynkach
Program VIA Globar Mobility Bazaar zainaugurowano podczas imprezy prowadzonej wspólnie z Microsoft w Szenzen w Chinach. VIA Global Mobility Bazaar to część działań VIA w zakresie inspirowania innowacji w mobilnej komputeryzacji poprzez udostępnianie wiodących technologii i doświadczenia w dziedzinie energooszczędnych platform procesorowych x86.

W programie uczestniczy już 15 chińskich producentów oraz partnerzy infrastrukturalni tacy jak SanDisk i American Megatrends (AMI) i ITE Tech. Ważnym elementem programu VIA GMB jest wprowadzanie innowacyjnych, mobilnych urządzeń komputerowych na szybko rozwijające się rynki na całym świecie, a także w samych Chinach. Rynki te należą do najszybciej rozwijających się na świecie, a mobilne rozwiązania cieszą się na nich dużą popularnością.

Szczegóły programu VIA Global Mobility Bazaar dostępne są na stronach:
http://www.via.com.tw/en/products/ultra_mobile/Global-Mobility-Bazaar »

Platformy VIA Ultra Mobile oparte są na bardzo energooszczędnych procesorach mobilnych VIA Nano i VIA C7-M, które umożliwiają przedłużenie czasu pracy urządzeń na bateriach i doskonałą obsługę mediów. W połączeniu z niskoenergetycznymi, w pełni funkcjonalnymi chipsetami z zaawansowanymi procesorami grafiki, platformy VIA UItra Mobile zapewniają doskonałą obsługę grafiki 2D/3D, a silnik VIA Chromotion™ gwarantuje świetne wrażenia wizualne podczas oglądania video. To doskonały wybór dla najmniejszych urządzeń mobilnych – na światowych rynkach funkcjonuje już ponad 30 modeli opartych na platformach VIA Ultra Mobile. Co najważniejsze, cena urządzeń ma być niezwykle atrakcyjna.

Więcej informacjo o platformach VIA Ultra Mobile na stronie VIA:
http://www.via.com.tw/en/products/ultra_mobile »

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)