Nowe myszki i kamera HD od Microsoft

Nowe myszki i kamera HD od Microsoft

Nowe myszki i kamera HD od Microsoft
23.02.2011 11:07, aktualizacja: 23.02.2011 11:21

Trzy myszki wykorzystujące technologię BlueTrack oraz kamera internetowa nagrywająca w jakości HD - oto nowości sprzętowe Microsoft, które będą dostępne na rynku na przełomie marca i kwietnia.

LifeCam HD-300. to kamera internetowa z nowej kategorii, nagrywająca obraz w jakości HD. Zastosowana w niej technologia TrueColor ma według producenta zapewnić pełne barwy oraz ostrość obrazu nawet przy słabym oświetleniu. Z kolei elastyczny uchwyt pozwala na wygodne zamontowanie jej na obudowie monitora, laptopa czy po prostu postawienie jej na biurku. Nowa kamera będzie dostępna w cenie 95 zł i objęta jest 3-letnią gwarancją producenta.

Obraz
© (fot. Microsoft)

Druga nowość to Express Mouse - myszka przewodowa o dość oryginalnym i niebanalnym wyglądzie. Przykuwająca oko symetryczna obudowa pozwala na wygodną prace użytkownikom zarówno lewo- jak i praworęcznym. Zastosowana technologia śledzenia ruchu BlueTrack (niebieska dioda) umożliwia pracę niemal na każdej powierzchni. Myszkę wyceniono na 5. zł i dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych – biało - szarym i biało - czerwonym.

Obraz
© (fot. Microsoft)

Comfort Mouse 300. oraz Comfort Mouse 6000 to para ergonomicznych myszek przeznaczonych do użytkowników komputerów stacjonarnych. Model 3000 posiada trzy programowalne przyciski oraz symetryczną obudowę, odpowiednią dla lewo- i praworęcznych użytkowników. Comfort Mouse 6000 jest wyposażona w sześć programowalnych przycisków, które ułatwią pracę z arkuszami kalkulacyjnymi czy przeglądanie stron internetowych. Warto zaznaczyć, że Comfort Mouse 6000 jest w prostej linii następcą InteliMouse Explorer 3.0, stąd podobieństwo obydwu gryzoni. Podobnie jak Express Mouse, tak i w tych myszkach zastosowano technologie BlueTrack. Cen myszek niestety nie podano.

Obraz
© Model CM3000 (fot. Microsoft)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)