Samsung udostępnia darmowe materiały 3D dla swoich telewizorów

Samsung udostępnia darmowe materiały 3D dla swoich telewizorów
Źródło zdjęć: © Samsung

05.07.2011 10:00, aktual.: 05.07.2011 10:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aplikacja, dzięki której użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV mogą bezpłatnie korzystać z materiałów 3D w jakości Full HD 1080p, jest już dostępna w Polsce. Widget Explore 3D umożliwia bez żadnych dodatkowych opłat oglądanie filmów dokumentalnych, teledysków, bajek dla dzieci oraz trailerów kinowych hitów. Co najważniejsze - umożliwia to bez żadnych dodatkowych opłat.

Aplikacja, dzięki której użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV mogą bezpłatnie korzystać z materiałów 3D w jakości Full HD 1080p, jest już dostępna w Polsce. Widget Explore 3D umożliwia bez żadnych dodatkowych opłat oglądanie filmów dokumentalnych, teledysków, bajek dla dzieci oraz trailerów kinowych hitów. Co najważniejsze – umożliwia to bez żadnych dodatkowych opłat.

Po stu dniach dostępności Explore 3. w 17 krajach Azji, Europy i Ameryki Północnej liczba wyświetleń darmowych materiałów w trójwymiarze przekroczyła 1 milion. Oznacza to, że wyświetlane były średnio 10 000 razy dziennie, a statystyki pokazują, że zainteresowanie rosło z miesiąca na miesiąc – z 5 000 wyświetleń w kwietniu do 20 000 wyświetleń w maju.

Obraz
© (fot. Samsung)

–. Zamierzamy stale inwestować i rozwijać platformę Samsung Smart TV współpracując z dostawcami treści. Niedawno nawiązaliśmy współpracę z TVP i WP.pl, rozwijamy także współpracę z największą telewizją internetową ipla, dzięki której użytkownicy Samsung Smart TV otrzymają dostęp do ponad 600 tytułów filmowych. – mówi Marcin Bołbot z Samsung Electronics Poland.

Samsung Smart TV to na razie ok. 30. aplikacji internetowych przeznaczonych dla telewizorów – 55 z nich jest już dostępnych dla polskich użytkowników, w tym 13 w języku polskim.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także