Nowe zestawy kina domowego Samsung z odtwarzaczem Blu‑ray 3D

Nowe zestawy kina domowego Samsung z odtwarzaczem Blu-ray 3D
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.04.2013 15:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wszystkie trzy zestawy 5.1 kanałowych kin domowych Samsung Blu-ray 3D HT-F5550, HT-F5530 i HT-F5500 zapewniają 1000 W mocy całkowitej (RMS). Ponadto wszystkie trzy modele odtwarzają wielowymiarowy dźwięk z wykorzystaniem kodeka DTS: Neo Fusion.

Urządzenia umożliwiają skalowanie obrazu z DVD do rozdzielczości Full HD 1080. przez złącze HDMI. Wejście i wyjście HDMI umożliwia podłączenie zestawu do odtwarzaczy Blu-ray, dekoderów telewizji cyfrowej i konsol do gier. Zestawy kina domowego HT-F5550, HT-F5530 i HT-F5500 obsługują też komunikację w standardzie Bluetooth, umożliwiającą bezprzewodowe przesyłanie i odtwarzanie m.in. plików muzycznych, natomiast złącze USB 2.0 pozwala na podłączenie do zestawu kolejnych urządzeń i odtwarzanie filmów i zdjęć bezpośrednio z pamięci USB.

Bezprzewodowy dostęp i strumieniowe przesyłanie danych z dowolnego kompatybilnego urządzenia, np. komputera lub telefonu, do zestawu kina domowego Samsung jest możliwe dzięki funkcji AllShare. Pozwala ona na dostęp do zasobów w sieci lokalnej, dostęp do przestrzeni dyskowej w chmurze (Dropbox, SkyDrive, SugarSync) oraz powielanie obrazu z ekranu smartfona na ekranie TV. Dwurdzeniowy procesor i panel użytkownika Smart Hub pozwala natomiast uzyskać dostęp do filmów na żądanie i aplikacji. Przeglądanie zasobów Internetu jest możliwe dzięki przeglądarce internetowej z obsługą Flash i HTML 5.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Ponadto, zestawy kina domowego Samsung oferują system aktywnego monitorowania dźwięku Smart Volume, który zapobiegać ma skokom głośności podczas zmieniania kanałów telewizyjnych. Funkcja ta nie tylko chroni słuch użytkowników, ale również same głośniki. Technologia wzmacniacza cyfrowego, Crystal Amplifier Plus została zaprojektowana tak, aby filtrować źródła dźwięku dwukrotnie, minimalizując zniekształcenia. Urządzenie daje też możliwość odtwarzania formatu bezstratnej kompresji dźwięku FLAC.

Sugerowane ceny detaliczne:
HT-F5550 - 1999 PLN
HT-F5530 - 1799 PLN
HT-F5500 - 1599 PLN

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)