YouTube 3D na telewizorach Samsung Smart TV

YouTube 3D na telewizorach Samsung Smart TV
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

05.09.2011 12:49, aktual.: 22.09.2011 11:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung ogłosił nawiązanie współpracy z YouTube, która obejmuje wyłączne partnerstwo na wyświetlanie filmów w formacie 3D dostępnych w serwisie na telewizorach Samsung Smart TV przy użyciu udoskonalonej aplikacji YouTube on TV.

Samsung ogłosił nawiązanie współpracy z YouTube, która obejmuje wyłączne partnerstwo na wyświetlanie filmów w formacie 3D dostępnych w serwisie na telewizorach Samsung Smart TV przy użyciu aplikacji YouTube on TV.

Dzięki aplikacji YouTube on TV użytkownicy Samsung Smart TV będą mieli dostęp do tysięcy filmów 3. oraz możliwość umieszczania plików wideo w serwisie. Filmy 3D w serwisie You Tube udostępnianie w jakości 720p HD są kompatybilne z urządzeniami, takimi jak: telewizory Samsung Smart TV, odtwarzacze Blu-ray, dekodery STB, telefony komórkowe i konsole do gier.

Aplikacja YouTube on TV zyskała interfejs użytkownika dostosowany do urządzeń wielkoekranowych i telewizorów Samsung Smart TV. Uproszczona została procedura logowania oraz obsługa ekranu wyszukiwania, dzięki czemu użytkownicy będą mogli łatwiej przeglądać, odtwarzać, zapisywać i oceniać swoje ulubione filmy. W ramach usługi udostępniono „spersonalizowany profil”, w którym użytkownikom proponowane są materiały bazujące na ich osobistych zainteresowaniach, a także na poprzednich zapytaniach wpisywanych do wyszukiwarki.

Nowa aplikacja YouTube on TV z filmami 3D dla telewizorów Smart TV dostępna będzie na światowych rynkach w drugiej połowie 2011 r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)