Samsung BD‑F5500E/EN - nowy odtwarzacz Blu‑ray 3D

Samsung BD-F5500E/EN - nowy odtwarzacz Blu-ray 3D
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

18.07.2013 13:56, aktual.: 18.07.2013 14:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najnowszy odtwarzacz Samsung Blu-ray 3D został wyposażony w funkcję Quick Start Mode, dzięki której przechodzi w stan pełnej gotowości w 0,5 sekundy. Umożliwia też odtwarzanie filmów, muzyki i zdjęć bezpośrednio z zewnętrznej pamięci masowej.

Samsung BD-F5500E/EN zapewnia obraz w jakości 3. Full HD. Technologia BD Wise optymalizuje jakość obrazu, a także automatycznie synchronizuje urządzenia Samsung połączone za pośrednictwem kabla HDMI.

Samsung BD-F5500E/EN pozwala na połączenie z internetem i korzystanie z preinstalowanych aplikacji. Użytkownicy mają dostęp do popularnych serwisów, takich jak YouTube, Facebook, Flingo czy Accuweather oraz Twitter i Flickr.

Odtwarzacz pozwala na oglądanie filmów i zdjęć lub słuchanie muzyki bezpośrednio z zewnętrznego dysku twardego lub pamięci przenośnej (USB 2.0), a standard DLNA umożliwia dostęp do zawartości komputera w domowej sieci. Dzięki temu można oglądać filmy, słuchać muzyki i wyświetlać zdjęcia z komputera na ekranie telewizora za pośrednictwem odtwarzacza Blu-ray.

System sieci AV Anynet+ umożliwia automatyczne sterowanie wszystkimi urządzeniami audio-wideo Samsung. Dzięki jego zastosowaniu do obsługi różnych urządzeń wystarcza jeden pilot.

Sugerowana cena detaliczna:
BD-F5500E/EN - 499 PLN

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)