Pionowy Blu-ray 3D: Panasonic BBT01

Pionowy Blu‑ray 3D: Panasonic BBT01

Pionowy Blu-ray 3D: Panasonic BBT01
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.07.2012 15:58, aktualizacja: 02.07.2012 16:23

Panasonic pokazał swój najnowszy odtwarzacz 3D Blu-ray Disc : DMP-BBT01. Ciekawostką jest, iż urządzenie można ustawić zarówno w pionie jak i w poziomie. Wysuwaną tackę na płyty zastąpiono ergonomicznym napędem szczelinowym, umożliwiającym wsuwanie płyt bezpośrednio do odtwarzacza.

Panasonic DMP-BBT0. odtwarza treści w formacie Blu-ray, DVD, AVCHD, DivX, FLAC, mp3, MKV i wielu innych. Obok tego, użytkownik zyskuje dostęp do platformy SmarTViera, która oferuje wybór różnorodnych aplikacji w tym popularnych serwisów typu wideo na żądanie (VOD), takich jak Iplex, Ipla, czy TVN Player gier oraz dostęp do serwisów społecznościowych takich jak Twitter, Facebook, YouTube i Skype.

Urządzenie posiada certyfikat DLNA dzięki czemu w prosty sposób integruje się z domową siecią LAN za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi. Można na nim oglądać zdjęcia w formacie JPEG i MPO. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do multimediów przechowywanych na centralnym serwerze, lub dowolnym innym urządzeniu dołączonym do sieci, niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu aktualnie się znajdują, a także przeglądać je i wyświetlać bez konieczności odczytywania danych z dysku przenośnego.

Do modelu DMP-BBT0. dołączony jest pilot z polem dotykowym (touchpad), który według producenta ma ułatwiać obsługę multimediów. Blu-ray DMP-BBT01 może być również sterowany za pomocą smartfona: iPhona, Blackberry i innych z systemem Android.

Rekomendowana cena brutto odtwarzacza wynosi 1399 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)