Nowy, zaawansowany odtwarzacz Blu-Ray Samsung BD-J7500

Nowy, zaawansowany odtwarzacz Blu‑Ray Samsung BD‑J7500

Nowy, zaawansowany odtwarzacz Blu-Ray Samsung BD-J7500
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.03.2015 15:58

Najnowszy odtwarzacz BD-J7500 to flagowy model w ofercie Koreańczyków. Został on wyposażony w liczne funkcje Smart oraz dogodne rozwiązania technologiczne, dzięki którym użytkownicy będą mogli cieszyć się najlepszą jakością obrazu, także w rozdzielczości Ultra High Definition.

Urządzenie zostało wyposażone w wydajny dwurdzeniowy procesor , dzięki czemu można się spodziewać dobrych wyników pracy algorytmu skalującego filmy do jakości Full HD oraz 4K. Korzystając z jego działania obraz z płyt Blu-ray obejrzymy w rozdzielczości Ultra High Definition, a z kolei filmy z płyt DVD będziemy mogli oglądać w rozdzielczości Full HD 1080p.

Odtwarzacz Blu-ray zapewnia dostęp do licznych inteligentnych funkcji, w tym do bogatego zbioru aplikacji za pośrednictwem interfejsu Smart Hub. Z internetem BD-J750. połączy się za pomocą wbudowanego łącza Ethernet lub za pośrednictwem zintegrowanej karty sieciowej z funkcją WiFi Direct. Wygodnym rozwiązaniem, które także znalazło zastosowanie w najnowszym odtwarzaczu Blu-ray Samsung jest możliwość sterowania nim za pomocą smartfona. W trakcie korzystania ze smartfona zamiast pilota, będziemy mieli także możliwość skorzystać z funkcji Screen Mirroring. Za jej pośrednictwem możliwe będzie przesłanie obrazu oraz dźwięku bezpośrednio z telefonu na ekran podłączonego do odtwarzacza BD-J7500 telewizora.

Wśród innych przydatnych funkcji dostępnych na odtwarzaczu J750. znajdują się m.in.: szybki start, możliwość kopiowania danych z nośników optycznych na zewnętrzną pamięć USB, a także konwersja zawartości płyt Audio CD do formatu MP3. Urządzenie zostało wyposażony w standardowy zestaw złącz – 2x HDMI, port USB, analogowe wyjście audio 7.1 oraz optyczne wyjście audio.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)