Philips Blu-ray Qdeo - odtwarzacz 3D

Philips Blu-ray Qdeo - odtwarzacz 3D

Philips Blu-ray Qdeo - odtwarzacz 3D
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.10.2012 10:32, aktualizacja: 23.10.2012 11:52

Philips Blu-ray Qdeo to nowy odtwarzacz, który oferuje odtwarzanie obrazu 3D oraz technologię Smart TV Plus, pozwalającą na korzystanie z serwisów i multimediów w internecie.

Qdeo to technologia przetwarzania obrazu, która stara się eliminować jego zniekształcenia i zakłócenia. Zmniejsza ona natężenie szumów, poprawia kolor i kontrast, zwiększa szczegółowość oraz nadaje głębię obrazu, nawet w przypadku filmów z Internetu o niskiej rozdzielczości. Rozwiązanie współpracuje ze wszystkimi rodzajami źródeł wideo, w tym z formatami Blu-ray i DVD. W nowym odtwarzaczu Philips znajdziemy również technologię Quad Full HD, umożliwiającą cyfrowe zwiększenie rozdzielczości do formatu 4. - czterokrotnie większej rozdzielczości niż klasyczny Full HD.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Zestaw kina domowego i odtwarzacz Blu-ray Qdeo z technologią Smart TV Plus oferują takie funkcje jak Net TV, SimplyShare czy MyRemote. Net TV zapewnia dostęp do informacji i multimediów z internetu, w tym programów na żądanie VOD. Dzięki funkcji SimplyShare, za pośrednictwem odtwarzacza Blu-ray Qdeo, odtworzymy filmy, muzykę i zdjęcia zapisane na tablecie, smartfonie lub komputerze. W tym celu konieczne będzie zainstalowanie specjalnej aplikacji SimplyShare na tablecie lub smartfonie, która pozwoli przesyłać strumieniowo materiały. Tablet lub smartfon umożliwi także sterowanie zestawem kina domowego dzięki aplikacji Philips MyRemote.

Odtwarzacz obsługuje również technologię Full HD 3. oraz wielokanałowy format dźwięku SACD. Dolby TrueHD i DTS-HD MA dostarczają 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny HD, zaś przetworniki cyfrowo-analogowe TI Burr-Brown zapewnią dobre odwzorowanie dźwięku. W zapewnieniu wysokiej jakości audio pomaga również toroidalny zasilacz, dedykowany do zasilania analogowych ścieżek audio.

Cena: 242. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)