Samsung BD‑C8500 - najnowszy odtwarzacz Blu‑Ray z twardym dyskiem

Samsung BD-C8500 - najnowszy odtwarzacz Blu-Ray z twardym dyskiem
Źródło zdjęć: © Samsung

10.06.2010 14:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung zaprezentował najnowszy odtwarzacz Blu-ray BD-C8500, wyposażony w twardy dysk o pojemności 500 GB. To wystarczy by zapisać wszystkie mecze tegorocznego Mundialu w jakości HD

Samsung BD-C850. to zaawansowany odtwarzacz Blu-ray wyposażony m.in. w cyfrowy tuner telewizyjny DVB-T i wbudowany dysk twardy 500 GB. Urządzenie odtwarza wszystkie najpopularniejsze formaty obrazu i dźwięku, w tym m.in. pliki HD DivX, MKV, AVCHD. Najnowszy odtwarzacz Samsunga oferuje nie tylko znakomite parametry obrazu i dźwięku, ale również szereg funkcji dodatkowych.

Obraz
© Odtwarzacz Blu-ray Samsung BD-C8500 (fot. Samsung)

Wbudowany dysk twardy

Wbudowany dysk twardy o pojemności 500GB pozwala nagrywać ulubione programy w jakości cyfrowej. Urządzenie pozwala na zaprogramowanie nagrywania o dowolnej porze, z każdego z dostępnych kanałów. Dodatkowo, dzięki funkcji Time Shift, w każdej chwili można też cofnąć lub zatrzymać oglądany właśnie program. Wbudowana pamięć o pojemności 50. GB pozwala na zapisanie około 240 godzin materiału w standardowej rozdzielczości lub ok. 120 godzin w jakości HD.

Rozbudowane funkcje łączności

Najnowsza propozycja Samsunga oferuje także rozbudowane funkcje łączności. Wbudowana karta Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe przesyłanie danych bezpośrednio z komputera do odtwarzacza Blu-ray i odtwarzanie ich na ekranie telewizora. Dodatkowo, funkcja Internet@TV pozwala na korzystanie z zasobów sieci przy pomocy specjalnych aplikacji dostępnych na wirtualnej platformie Samsung Apps. Usługa ta zapewnia dostęp do najpopularniejszych serwisów internetowych takich, jak m.in. YouTube, Twitter, Picasa, czy serwisy informacyjne i ekonomiczne wydawnictwa Agora.

Najnowszy odtwarzacz Samsung BD-C8500 jest dostępny na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 2299 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)