Pierwszy na świecie odtwarzacz Blu-Ray 3D

Pierwszy na świecie odtwarzacz Blu‑Ray 3D

Pierwszy na świecie odtwarzacz Blu-Ray 3D
Źródło zdjęć: © Samsung
18.03.2010 12:14

Samsung wprowadził na rynek pierwszy na świecie odtwarzacz Blu-ray 3D - model Samsung BD-C6900 certyfikowany przez Stowarzyszenie Blu-ray Disc Association i nagrodzony tytułem Best of Innovations Awards podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas. To urządzenie stanowi symboliczny początek nowej ery domowej rozrywki Full HD 3D

Samsung BD-C690. wszedł na rynek amerykański w ubiegłym tygodniu (czwartek, 11 marca), poprzedzając europejską premierę urządzenia. W Polsce, urządzenie trafi do sprzedaży już w kwietniu 2010 r.

Obraz
© (fot. Samsung)

Dzięki modelowi Samsung BD-C6900. fani domowej rozrywki mogą po raz pierwszy cieszyć się trójwymiarowymi filmami, wzbogaconymi o wielokanałowy dźwięk przestrzenny w jakości HD. Odtwarzacz jest w pełni kompatybilny nie tylko z najpopularniejszymi standardami Blu-ray 3D, ale także tradycyjnymi formatami Blu-ray i DVD.

Dodatkowo, dzięki wbudowanej karcie Wi-Fi, urządzenie pozwala na odtwarzanie filmów, muzyki czy zdjęć, znajdujących się na innych urządzeniach podłączonych do domowej sieci. Za pośrednictwem odtwarzacza, można także korzystać z usługi Internet@TV nawet, jeśli używamy telewizora innego producenta. Platforma Internet@TV zapewnia użytkownikom dostęp do szerokiego wachlarza treści multimedialnych, takich jak wideo, muzyka, portale społecznościowe czy wiadomości.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)