Pierwszy na świecie odtwarzacz Blu-Ray 3D

Pierwszy na świecie odtwarzacz Blu-Ray 3D18.03.2010 12:14
Pierwszy na świecie odtwarzacz Blu-Ray 3D
Źródło zdjęć: © Samsung

Samsung wprowadził na rynek pierwszy na świecie odtwarzacz Blu-ray 3D - model Samsung BD-C6900 certyfikowany przez Stowarzyszenie Blu-ray Disc Association i nagrodzony tytułem Best of Innovations Awards podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas. To urządzenie stanowi symboliczny początek nowej ery domowej rozrywki Full HD 3D

Samsung BD-C690. wszedł na rynek amerykański w ubiegłym tygodniu (czwartek, 11 marca), poprzedzając europejską premierę urządzenia. W Polsce, urządzenie trafi do sprzedaży już w kwietniu 2010 r.

288769383743109267
Źródło zdjęć: © (fot. Samsung)

Dzięki modelowi Samsung BD-C6900. fani domowej rozrywki mogą po raz pierwszy cieszyć się trójwymiarowymi filmami, wzbogaconymi o wielokanałowy dźwięk przestrzenny w jakości HD. Odtwarzacz jest w pełni kompatybilny nie tylko z najpopularniejszymi standardami Blu-ray 3D, ale także tradycyjnymi formatami Blu-ray i DVD.

Dodatkowo, dzięki wbudowanej karcie Wi-Fi, urządzenie pozwala na odtwarzanie filmów, muzyki czy zdjęć, znajdujących się na innych urządzeniach podłączonych do domowej sieci. Za pośrednictwem odtwarzacza, można także korzystać z usługi Internet@TV nawet, jeśli używamy telewizora innego producenta. Platforma Internet@TV zapewnia użytkownikom dostęp do szerokiego wachlarza treści multimedialnych, takich jak wideo, muzyka, portale społecznościowe czy wiadomości.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)