Problem z instalacją SP1 do Visty? Microsoft zapewni darmowe wsparcie

Problem z instalacją SP1 do Visty? Microsoft zapewni darmowe wsparcie

Problem z instalacją SP1 do Visty? Microsoft zapewni darmowe wsparcie
Źródło zdjęć: © IDG
25.03.2008 14:00, aktualizacja: 25.03.2008 14:55

Użytkownicy doświadczający problemów z zainstalowaniem pakietu poprawek do systemu Windows Vista mogą liczyć na darmowe wsparcie producenta. W ramach programu będzie można zgłaszać problemy z instalacją poprawki i kompatybilnością aplikacji z systemem z SP1. Pomoc dostępna będzie przez rok.

Standardowo firma z Redmond świadczy darmowe wsparcie użytkownikom, którzy nabyli pudełkowe kopie systemu Windows. Liczba darmowych zgłoszeń jest jednak ograniczona i po wykorzystaniu puli firma nalicza opłatę. Koszt płatnego wsparcia wynosi 5. USD ( w Polsce - 132 zł ) za zgłoszenie ( zaawansowana pomoc techniczna jest kilka razy droższa ).

Obraz
© (fot. IDG)

Użytkownicy, którzy kupili nowy komputer z preinstalowanym systemem, muszą korzystać z pomocy producenta sprzętu.

W wypadku Service Packa 1 dla Visty z pomocą techniczną można kontaktować się nieograniczoną liczbę razy. Producent przekonuje, że nie jest to nic wyjątkowego - Microsoft zawsze postępuje tak z service packami do swoich produktów. Z pomocą techniczną można skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej ( odpowiedź w ciągu jednego dnia roboczego ) oraz telefonicznie ( od 8.00 do 20.00 od poniedziałku do piątku oraz od 9.00 do 16.00 w sobotę ).

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)