Nowy system domowej rozrywki Bose Lifestyle 235

Nowy system domowej rozrywki Bose Lifestyle 235

Nowy system domowej rozrywki Bose Lifestyle 235
Źródło zdjęć: © Bose
05.10.2010 13:19

Firma Bose wprowadziła na rynek nowy zestaw domowej rozrywki Lifestyle 235, system głośników w układzie 2.1. Dźwięk jest uzyskiwany z dwóch niewielkich głośników. System jest wyposażony w Unify - inteligentny system integracji.

Każdy z dwóch głośników Gemstone ES zawiera trzy wbudowane głośniki typu driver - dwa skierowane do przodu i jeden w bok. W połączeniu z cyfrowym przetwarzaniem sygnałów Bose TrueSpace, nowe zestawy oferują wysokiej jakości dźwięk. Moduł basowy Acoustimass umożliwia silną emisję niskich tonów.

System Lifestyle 23. został wyposażony w technologię kalibracji dźwięku ADAPTiQ. Ta technologia analizuje dźwięk systemu i dostosowuje go do wielkości, kształtu i umeblowania pomieszczenia. System jest wyposażony także we wbudowany tuner AM/FM i gniazdo do podłączenia urządzeń iPod lub iPhone. Za pomocą łącza Boselink można podłączyć do systemu Lifestyle 235 inne głośniki i systemy firmy Bose.

Dzięki technologii Unify system pokazuje nam na ekranie telewizora kolejne kroki, które powinniśmy wykonać podczas podłączania urządzenia. Komendy prowadzą przez proces konfiguracji każdego źródła, np. odtwarzacza Blu-ray lub konsoli do gier wideo. System Lifestyle sugeruje odpowiedni kabel do podłączenia, a inteligentne porty sprawdzają, czy połączenie jest wykonane prawidłowo, potwierdzają także, czy cały proces zakończył się sukcesem.

Pilot zdalnego sterowania systemu Lifestyle 23. może współpracować praktycznie ze wszystkimi urządzeniami rozrywki domowej, w tym z odtwarzaczami Blu-ray, odbiornikami telewizji kablowej lub satelitarnej, a także cyfrowymi urządzeniami muzycznymi. Nie musimy wprowadzać kodów dostępu.

Po skonfigurowaniu systemu na ekranie widać tylko podłączone urządzenia cyfrowe. Niezrozumiałe nazwy różnych źródeł sygnału, takie jak „Komponent 1”, „HDMI 3”. lub „RGB 2” zostają zastąpione przez konkretne nazwy multimedialnych sprzętów, jak „odtwarzacz Blu-ray”, „Xbox 360” lub „telewizja kablowa”.

Interfejs pilota Lifestyle 23. przekazuje tylko najczęściej używane polecenia, takie jak „urządzenie” lub „głośność”, natomiast do poleceń rzadziej używanych jest w razie potrzeby dostęp przez menu ekranowe.

Sugerowana cena systemu rozrywki domowej Lifestyle 235 wyniesie 13,999 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)