Bose Wave III - nowy system muzyczny

Bose Wave III - nowy system muzyczny

Bose Wave III - nowy system muzyczny
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.05.2012 16:33, aktualizacja: 15.05.2012 09:07

Firma Bose zmodernizowała swoje dwa flagowe produkty - Bose Wave radio i system muzyczny Bose Wave. Radio Wave III i system muzyczny Wave III obsługują teraz zintegrowane sygnały radiowe DAB, DAB+ i T-DMB, a udoskonalony tuner FM/AM zapewnia czystszy odbiór w zatłoczonej przestrzeni radiowej.

Dostarczane przez nadawców tytuły piosenek i nazwy wykonawców są wyświetlane na ekranie, a z myślą o wygodzie użytkownika wprowadzono także nowe funkcje, takie jak sterowanie dotykowe na górnej powierzchni urządzenia, umożliwiające jego włączanie i wyłączanie oraz budzik z opcją drzemki, w którym można ustawić dwa alarmy na różne godziny, z różnych źródeł i z różnym natężeniem dźwięku.

System muzyczny Wave III ma zintegrowany odtwarzacz CD, a dostępne w obu produktach dodatkowe wejście umożliwia podłączenie takich urządzeń, jak smartfon, iPod, telewizor HD lub komputer. Ponadto każdy system ma wejście Bose Link, do którego można podłączyć następujące akcesoria opcjonalne:

• Adapter Wave Bluetooth, umożliwiający bezprzewodową transmisję strumieniową dźwięku z komputera lub innego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth.

• Wave Connect Kit, dzięki któremu można odtwarzać dźwięk z urządzeń iPod lub iPhone w bardzo prosty sposób, na zasadzie dock-and-play („zadokuj i odtwarzaj”).

• Wave Multi-CD Changer, pozwalający na nieprzerwane odtwarzanie z trzech dodatkowych płyt CD.

Bose Wave radio III i system muzyczny Wave III będą dostępne w cenach wynoszących odpowiednio *2059 PLN i 2799 PLN. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)