Nowe systemy kina domowego Lifestyle firmy Bose

Nowe systemy kina domowego Lifestyle firmy Bose
Źródło zdjęć: © Bose

25.05.2010 10:29, aktual.: 25.05.2010 10:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Bose wprowadza nowe systemy kina domowego Lifestyle V-Class i T-Class, łączące zalety dźwięku surround 5.1 z nowym systemem integracji Unify, który ma uprościć konfigurację.

Dzięki technologii Unify system pokazuje nam na ekranie telewizora kolejne kroki, które powinniśmy wykonać. Proste komendy prowadzą przez proces podłączenia i konfiguracji każdego źródła, np. odtwarzacza Blu-ray lub konsoli do gier wideo. System Lifestyle sugeruje odpowiedni kabel do podłączenia, a inteligentne porty sprawdzają, czy podłączenie jest wykonane prawidłowo, potwierdzają także, czy cały proces zakończył się sukcesem.

Obraz
© Bose Lifestyle T1. (fot. Bose)

Nowe systemy Lifestyle V-Class i T-Class umożliwiają podłączenie do sześciu źródeł sygnału HD (High Definition). Pilot Lifestyle może współpracować praktycznie ze wszystkimi urządzeniami rozrywki domowej, w tym z odtwarzaczami Blu-ray, odbiornikami telewizji kablowej lub satelitarnej, a także cyfrowymi urządzeniami muzycznymi. Dzięki uniwersalnym rozwiązaniom technicznym ma również obsługiwać produkty, które dopiero w przyszłości pojawią się na rynku. Nie musimy wprowadzać kodów dostępu. Wystarczy po prostu nakierować pilot dowolnego odtwarzacza multimedialnego w kierunku konsoli systemu Lifestyle, a następnie wykonywać proste instrukcje wyświetlane na ekranie telewizora. Naciśnięcie kilku przycisków pilota spowoduje, że technologia Unify automatycznie zaprogramuje pilota Lifestyle do obsługi nowego źródła multimedialnego. Pilot do systemu Lifestyle jest prosty. Przyciski są
pogrupowane w logiczny sposób a rzadko używane polecenia są ukryte pod jednym przyciskiem.

Technologia Unify potrafi wyświetlić wszystkie informacje na ekranie telewizora podłączonego do systemu Lifestyle firmy Bose. Niezrozumiałe nazwy różnych źródeł sygnału, takie jak „Komponent 1”, „HDMI 3” lub „RGB 2” zostają zastąpione przez konkretne nazwy multimedialnych sprzętów, jak „odtwarzacz Blu-ray”, „Playstation” lub „telewizja kablowa”. Systemy Lifestyle serii V35. V25, T20 i T10 są wyposażone w system kalibracji dźwięku ADAPTiQ, który analizuje i dostosowuje dźwięk do rozmiaru i kształtu każdego pomieszczenia, zapewniając większą swobodę w rozmieszczeniu głośników.

Obraz
© Bose Lifestyle V3. (fot. Bose)

Systemy Lifestyle z serii V-Class są wyposażone w głośniki Jewel Cube lub głośniki direct/reflecting, wbudowany tuner radiowy AM/FM, stację dokującą dla odtwarzacza iPod oraz uniwersalny pilot zdalnego sterowania z dwuliniowym wyświetlaczem, pokazującym nazwę stacji radiowej lub tytuł odtwarzanego utworu. Systemy Lifestyle z serii T-Class są wyposażone w głośniki direct/reflecting lub Virtually Invisible i uniwersalnego pilota.

Wszystkie systemy zawierają konsolę do podłączenia źródeł i używają automatycznego systemu skalowania wideo aż do najwyższej możliwej rozdzielczości telewizora czyli do 1080. przez port HDMI.

Systemy Lifestyle V35 i V25 firmy Bose dostępne są w cenach 17.999 zł i 13.999 zł. Nowy system Lifestyle T20 jest dostępny w cenie 9.999 zł a system Lifestyle T10 w cenie 7.999 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także