System dźwiękowy BOSE Solo TV

System dźwiękowy BOSE Solo TV30.08.2012 13:02
System dźwiękowy BOSE Solo TV
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

Bose wprowadziło na rynek system dźwiękowy Solo TV w formie pojedynczego głośnika.

288765988370069651
Źródło zdjęć: © (fot. zdjęcie producenta)

W systemie Solo TV zastosowano specjalną technologię cyfrowego przetwarzania sygnałów opatentowaną przez Bose, dzięki czemu uzyskujemy głęboki, pełen detali czysty dźwięk. Producent zapewnia, że usłyszymy dynamiczne i naturalne brzmienie nawet przy niskim poziomie głośności.

System Bose Solo TV mierzy 7,1 cm wysokości, 52,6 cm szerokości i nieco ponad 3. cm głębokości. Będzie on współpracować z każdym telewizorem, ale został zaprojektowany do umieszczenia bezpośrednio pod płaskoekranowymi odbiornikami, których wymiary podstawy nie przekraczają 51 cm szerokości i 26 cm głębokości. Wymagania te spełnia większość modeli telewizorów o przekątnej do 32 cali oraz 40-42 cali.

Instalacja i użytkowanie są proste. System Bose Solo TV podłącza się do telewizora tylko jednym kablem. Drugi należy podłączyć do gniazda sieci elektrycznej. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowego sprzętu lub okablowania. System jest dostarczany z pilotem zdalnego sterowania, ale może być również obsługiwany za pomocą większości pilotów uniwersalnych.

Dostępność: 30 sierpnia 2012 r. Cena: 169. PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)