Nowy głośnik i słuchawki od Bose

Nowy głośnik i słuchawki od Bose

Nowy głośnik i słuchawki od Bose
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.09.2014 12:24

Bose wprowadza na rynek nowy głośnik oraz nowe słuchawki z serii SoundLink. Nowy głośnik to najtańszy w ofercie producenta przedstawiciel urządzeń przenośnych. Słuchawki to natomiast pierwszy produkt w ofercie Bose, który wyposażono w moduł Bluetooth.

Głośnik SoundLink Colour Bluetooth

SoundLink Colour Bluetooth waży 57. g, a jego wymiary to 12,8 cm szerokości, 5,3 cm głębokości i 13,5 cm wysokości. Dzięki temu łatwo mieści się w torebce, plecaku i nawet w ręce. Tworząc ten głośnik, inżynierowie Bose zastosowali dwa przeciwstawne, pasywne radiatory akustyczne z dwoma wysokowydajnym przetwornikami, które zapewniają pełny zakres brzmienia, w tym głębokie basy.

Można połączyć go bezprzewodowo ze smartfonem, tabletem lub innym urządzeniem Bluetooth, a komunikaty głosowe –. dostępne w kilku językach – ułatwiają konfigurację i identyfikację podłączonych źródeł dźwięku. Po wyłączeniu głośnik zapamiętuje ostatnie osiem urządzeń, z którymi był parowany. Po ponownym włączeniu automatycznie łączy się z dwoma najczęściej używanymi urządzeniami - iPhone, iPad, Android lub innym urządzeniem Bluetooth. Przełączanie między źródłami jest możliwe bez odłączania, podłączania i ponownego parowania. W tylnej części umieszczono dodatkowe wejście stereo 3,5 mm.

Dzięki zastosowaniu akumulatora litowo-jonowego muzyka może być odtwarzana przez osiem godzin bez przerwy, a pełne naładowanie, z wykorzystaniem większości źródeł zasilania USB, trwa trzy godziny.

Cena: 580 zł.

Słuchawki on-ear SoundLink Bluetooth

W zakresie wydajności dźwięku słuchawki SoundLink Bluetooth są porównywalne ze słuchawkami przewodowymi Bose. Funkcja aktywnej korekcji dźwięku i technologia TriPort firmy Bose pozwalają osiągnąć bardziej wyważone brzmienie. Częstotliwości średnie i wysokie są naturalne, a niskie –. szczegółowe i pełne. Słuchawki nie posiadają żadnych przewodów ani kabli, dzięki czemu można swobodnie odbierać połączenia z telefonu lub słuchać muzyki.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Opracowano je z myślą o lepszej jakości rozmów telefonicznych. System dwóch mikrofonów eliminuje zakłócenia, takie jak odgłosy wiatru, dzięki czemu rozmówca słyszy rozmówce, a nie hałas otoczenia. Technologia inteligentnej regulacji dźwięku automatycznie dopasowuje głośność do siły głosu i natężenia hałasów w tle, pozwalając wyjść z cichego budynku na zatłoczoną ulicę bez przerywania rozmowy.

Słuchawki można podłączyć jednocześnie do dwóch urządzeń i przełączać między nimi, dzięki czemu możliwe jest oglądanie filmu na ekranie tabletu oraz pozostawanie w kontakcie za pomocą smartfona. Proste komunikaty głosowe informują, kto dzwoni, a także powiadamiają o stanie akumulatora i podłączonych źródłach dźwięku. Dzięki umieszczeniu elementów sterujących na nauszniku wszystko jest pod kontrolą: włączanie i wyłączanie zasilania, odbieranie i kończenie rozmów, regulowanie głośności, odtwarzanie/wstrzymywanie oraz przełączanie utworów.

W konstrukcji urządzenia zastosowano wytrzymałe, odporne na uderzenia materiały, wzmocniony włóknem szklanym nylon oraz stal nierdzewną. Pełna bateria, naładowana za pomocą dołączonego kabla USB zapewnia 1. godzin pracy, kolejne 2 godziny można uzyskać po podłączeniu słuchawek do zasilania na 15 minut.

Cena: 1050 zł.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)