Nowe słuchawki douszne BOSE

Nowe słuchawki douszne BOSE

01.09.2010 16:01, aktual.: 09.09.2010 13:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Bose wprowadziła na rynek trzy nowe produkty douszne (in-ear): słuchawki In-Ear 2 (IE2) do zastosowań w podróży oraz zestawy słuchawkowe Mobile In-Ear 2 (MIE2) i Mobile In-Ear 2i (MIE2i) zaprojektowane z myślą o „muzycznych” telefonach komórkowych.

Firma Bose wprowadziła na rynek trzy nowe produkty douszne (in-ear): słuchawki In-Ear 2 (IE2) do zastosowań w podróży oraz zestawy słuchawkowe Mobile In-Ear 2 (MIE2) i Mobile In-Ear 2i (MIE2i) zaprojektowane z myślą o „muzycznych” telefonach komórkowych. We wszystkich 3 modelach zastosowano autorskie technologie Bose poprawiające jakość dźwięku i wyposażono je w nowe opatentowane przez Bose wkładki douszne StayHear, które wg producenta zapewnić mają większą stabilność i komfortowe dopasowanie do ucha.

Zarówno słuchawki IE2. jak i zestawy słuchawkowe MIE2 oraz MIE2i (bez funkcji tłumienia hałasu) oferują ulepszone parametry akustyczne dzięki sprawniejszemu wykorzystaniu struktury TriPort opracowanej przez firmę Bose. Oznacza to, że muzyka brzmi w bardziej przyjemny i naturalny sposób, do ucha dociera więcej szczegółów i barw instrumentalnych, a wokal jest odtwarzany bardziej wyraźnie.

W każdym z nowych modeli po raz pierwszy zastosowano firmowe wkładki douszne Bose StayHear, które poprawiają stabilność słuchawek podczas ćwiczeń lub intensywnego ruchu, ponieważ pewniej trzymają się ucha. Ponadto mają zaokrąglony kształt i są wykonane z miękkiego silikonu, dzięki czemu łatwo dopasowują się do małżowiny usznej i w naturalny sposób przylegają do jej górnej krawędzi. Aby zapewnić długotrwały komfort słuchania, do każdego zestawu dołączono nakładki w trzech rozmiarach: małym, średnim i dużym.

Obraz
© (fot. Bose)

Słuchawki IE2 można podłączać do wielu różnych źródeł dźwięku, takich jak odtwarzacze MP3. komputery, czy inne cyfrowe urządzenia muzyczne. Zestawy słuchawkowe MIE2 i MIE2i dodatkowo umożliwiają łatwe odbieranie połączeń w telefonach komórkowych. Są wyposażone w wygodny w użyciu mikrofon na kablu oraz w pojedynczy przycisk do odbierania i kończenia połączeń tak, aby użytkownik mógł bezproblemowo przełączać się pomiędzy muzyką a prowadzoną rozmową. Zestaw MIE2 działa z wieloma telefonami komórkowymi, m.in. z całą gamą telefonów iPhone i BlackBerry, natomiast model MIE2i służy wyłącznie do słuchania muzyki na wybranych produktach firmy Apple i do sterowania nimi. Dotyczy to takich urządzeń, jak iPhone, iPod, iPad, czy MacBook Pro. Mikrofon zestawu MIE2i zapewnia dostęp do niektórych aplikacji głosowych w produktach Apple, a umieszczony na kablu pilot pozwala na bezpośrednie sterowanie głośnością oraz poruszanie się po listach odtwarzania.

Obraz
© (fot. Bose)

W każdym zestawie znajduje się futerał, który dodatkowo chroni słuchawki i zapewnia większą wygodę.

Słuchawki Bose IE2 i MIE2 to uzupełnienie istniejącej gamy dousznych produktów firmy Bose. Nowe modele będą dostępne w sprzedaży od 18 października 2010 r. w Salonie Firmowym Bose i w sieci Autoryzowanych Sprzedawców Bose, a ich ceny wyniosą odpowiednio 399PLN *i *499PLN. Słuchawki Bose MIE2i zostaną wprowadzone na rynek w tym samym terminie i będą dostępne w tych samych punktach sprzedaży w cenie 499PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)