myPhone 8890 SENSE - dotykowiec rodem z Polski

myPhone 8890 SENSE - dotykowiec rodem z Polski
Źródło zdjęć: © myPhone

27.09.2010 15:48, aktual.: 27.09.2010 16:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polska firma myPhone wprowadza do sprzedaży dwusimowego dotykowca - myPhone 8890 SENSE, będącego atrakcyjną alternatywą dla podobnych jednosimowych urządzeń innych producentów. To pierwsze urządzenie produkowane w porozumieniu z Lenovo Mobile Communications

  1. SENSE wyposażony został w dotykowy wyświetlacz QVGA o przekątnej 3 cali. Jak większość telefonów ze znakiem myPhone, również ten model obsługuje dwie karty SIM jednocześnie.
Obraz
© (fot. myPhone)

Na pokładzie myPhone 889. SENSE znajdziemy najważniejsze funkcje i dodatki, które powinny znaleźć się w takim urządzeniu. Obsługę e-mail i przeglądanie stron internetowych za pomocą wbudowanych programów (mmail i Opera Mini 5.0) umożliwiają moduły Wi-Fi oraz EDGE. Telefon wyposażony jest również w aparat cyfrowy o matrycy 3,2 MPix. myPhone 8890 Sense posiada również zestaw aplikacji multimedialnych takich jak odtwarzacze plików audio i video oraz radio FM.

Bluetooth 2.0 z funkcją przesyłu dźwięku stereo (A2DP), port USB, obsługa kart pamięci micro SD, czy wbudowany czujnik ruchu uzupełniają funkcjonalność 889. SENSE.

Warto zaznaczyć, iż myPhone 889. SENSE jest pierwszym urządzeniem wyprodukowanym na liniach montażowych jednej z fabryk koncernu Lenovo. Przypomnijmy, że w lipcu 2010 roku myPhone podpisał umowę z należącą do tego koncernu spółką Lenovo Mobile Communications, na mocy której chińska firma będzie przygotowywać i dostarczać urządzenia opracowane wcześniej przez polskiego producenta.
myPhone 8890 SENSE objęty jest 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door. Sugerowana cena detaliczna urządzenia - 529 złotych brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)