myPhone 1055 Retto - telefon dla seniora

myPhone 1055 Retto - telefon dla seniora
Źródło zdjęć: © myPhone

13.10.2010 10:33, aktual.: 04.03.2013 00:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telefon myPhone 1055 Retto to nowy przedstawiciel myPhone Simple Life - serii urządzeń przyjaznych dla użytkownika. Telefony tej serii posiadają ułatwienia, takie jak powiększona klawiatura z czytelnym opisem, czy kontrastowy ekran z prostym menu.

Retto wyposażony został w udogodnienia znane z tej serii - powiększoną, czytelnie opisaną klawiaturę, kontrastowy wyświetlacz z dużymi czcionkami, a także uproszczone menu. Posiadają także funkcję SOS, pozwalającą na wezwanie pomocy w sytuacji alarmowej. Jeszcze przez godzinę po użyciu klawisza SOS telefon automatycznie odbiera wszystkie połączenia przychodzące w trybie głośnomówiącym.

myPhone 105. Retto posiada latarkę, działającą niezależnie od telefonu (również po jego wyłączeniu). Blokada klawiatury obsługiwana jest za pomocą przełącznika suwakowego umieszczonego z boku obudowy. Tym samym przełącznikiem, przesuwając go do góry, można włączyć radio FM.

Tył i przód telefonu w kolorze czarnym zostały przedzielone srebrną wstawką. Tył obudowy jest gumowany. Model został wyposażony w baterię o pojemności 100. mAh. Pozwala ona na działanie urządzenia w trybie czuwania do 14 dni oraz do 300 minut rozmów.

Sugerowana cena detaliczna - 179 złotych.

[ Telefon dla seniora? Sprawdź nowości, recenzje, testy ](

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)