myPhone 2070 ROSE - polski telefon z klapką

myPhone 2070 ROSE - polski telefon z klapką

myPhone 2070 ROSE - polski telefon z klapką
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.11.2011 15:23, aktualizacja: 04.03.2013 00:00

Najnowszy myPhone 2070 ROSE - z przyjaznej dla użytkownika serii telefonów myPhone Simple Life to przedstawiciel lubianych przez użytkowników telefonów z klapką.

Rose, tak jak cała seria Simple Life, posiada podstawowe cechy telefonów - duże klawisze, czytelny wyświetlacz, nieskomplikowane menu. Od starszego rodzeństwa różni go jednak obudowa o nowoczesnym designie, pozytywnie wyróżniająca go od większości konkurentów z tej kategorii telefonów.

Obudowa myPhone 207. Rose, dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i czerwonej, wykonana została z tworzyw sztucznych o podwyższonej jakości i wytrzymałości. Wersja czerwona pokryta została metalicznym lakierem.

myPhone posiada to, co współczesny telefon komórkowy mieć powinien. I tak poza oczywistą, intuicyjną obsługą połączeń głosowych umożliwia wysyłanie wiadomości SMS i MMS, czy zrobienie zdjęć za pomocą wbudowanego aparatu. Możemy na nim słuchać i nagrywać audycje radiowe, jak również odtwarzać muzykę czy ulubione materiały video, zapisane na karcie pamięci. Wszystkie te funkcje obsłużymy za pomocą dużych klawiszy ("mówiących" w przypadku wybierania numeru) i kolorowego wyświetlacza TFT o przekątnej 2,2". Z tyłu obudowy znajdziemy definiowalny klawisz skrótu, włączający jedną z wybranych funkcji.

Telefon objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta, w tym 24-miesięczną w procedurze door-to-door.
Planowana data wprowadzenia myPhone 2070 ROSE do sprzedaży - 15 listopada 2011 r.
Sugerowana cena detaliczna oraz szczegółowa specyfikacja techniczna podane zostaną w dniu premiery.
**[ Telefon dla seniora - sprawdź nowości, recenzje, testy ](

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (69)