myPhone 1065 Spectrum - tani telefon rodem z Biedronki

myPhone 1065 Spectrum - tani telefon rodem z Biedronki
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

27.07.2012 10:42, aktual.: 03.03.2013 23:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na początku sierpnia do sprzedaży trafi prosty telefon myPhone Spectrum. Jest on wyposażony w kolorowy wyświetlacz, odtwarzacz audio i obsługuje karty pamięci.

myPhone Spectrum to także duże klawisze, obrazkowe menu, boczne klawisze blokady klawiatury, radio i latarka, a także funkcja SOS. Mówiąc inaczej, jest to typowy telefon dla seniora.

W telefonie umieszczono kolorowy wyświetlacz o podwyższonym kontraście, odtwarzacz audio z obsługą kart pamięci micro SD oraz tryb głośnomówiący pozwalający na prowadzenie rozmów lub słuchanie muzyki. Funkcjonalność telefonu uzupełniają takie opcje jak: zegar, alarm, kalendarz, czy kalkulator. Jest też funkcja szybkiego wybierania umożliwiająca przypisanie numerów telefonów bezpośrednio do dziesięciu klawiszy (w tym do klawiszy * i #, z poziomu funkcji SOS).

Akumulator litowo-jonowy o pojemności 80. mAh według deklaracji producenta pozwala na działanie telefonu w stanie czuwania do 11 dni, lub przeprowadzenie do 5 godzin rozmów.

Sugerowana przez producenta detaliczna cena telefonu to 149 zł. Telefon na początku sprzedaży będzie dostępny tylko w sklepach Biedronka.

[ Telefon dla seniora? Sprawdź nowości, recenzje, testy ](

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)